, Neffos Telefony

Wygraj smartfon TP-Link Neffos C9A (wyniki konkursu)

fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

403 odpowiedzi na “Wygraj smartfon TP-Link Neffos C9A (wyniki konkursu)”

 1. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Nowy telefon bo w tym co ma (stara nokia z już zatartym numerem) już gniazdko do ładowania nie łączy, nadto zawsze na 5 calach lepiej widać niż na 1-2 calowym wyświetlaczu.

 2. Jaro pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Świat jest co raz bardziej nowoczesny, rzeczy co raz bardziej funkconalne a nasi dziadkowie dalej używają starych telefonów, nie mają komputerów, co najwyżej posiadają duże telewizory plazmowe. Dlatego najlepszym prezentem dla babci i dziadka może być smartfon z dużym wyświetlaczem. Jednak starsza osoba może na początku nie poradzić sobie z obsługą takiego urządzenia, więc dodatkowym prezentem może być spędzenie trochę czasu z babcią czy dziadkiem i wytłumaczenie podstawowych funkcji smartfona. Dzięki temu będzie mógł się z nami skontaktować kiedy tylko będzie chciał. Według mnie to byłby idealny prezent 🙂

 3. MariuszT pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  O wypasionej konsoli dziadek z babcia marzą, więc taki prezent od całej rodzinie w to świąto dostaną. Po internecie będą śmigali sprawnie, ulubione programy oglądali, a nie co popadnie. Podłączą do niej wszystkie możliwe pady by zagrać pojedynek w Super Lacky. Zagrają w FIFĘ jak kiedyś Boniek, a potem w odstrzelą kilku zombiakom głowę. Potęgą dźwięku pozdrowią sąsiadów, obejrzą DVD o współżyciu gadów. Postawią obok z chipsami kilka słoików, by wieczorem stream’owac obrady sejmiku. Zapętlą z wakacji zdjęcia i na koniec zatańczą razem z wnukami ze szczęścia.


reklama