, Akcesoria Newsy Xiaomi

Xiaomi Mi Power Bank 3 już niebawem. Dobra cena i obsługa szybkiego ładowania

fot. Xiaomi

fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michał M

  Eneloop, ktory jest obecnie w posiadaniu Panasonica, ktory przejal Sanyo to klasa sama w sobie, no ale chronia te technologie patenty.

  Z biegiem lat/ilosci cykli ladowania oraz użytkowaniem w ekstremalnych temp.: w niskich temp. zima jak obecnie lub upalnym latem na plazy dodajac do tego ladowanie z roznych ladowarek, bo tak robi przecietny Kowalski niestety zawsze mocno odbije sie na kondycji aku, a 2-3 lata to w tej branzy juz przepasc.
  Oczywiscie aku beda dzialaly, ale ich wydajnosc spadnie sporo – nawet o 50% i nie ma sie co temu dziwic (smartfony nawet flagowce za 4-5tys. po 2-3 latach to juz szmelc pod katem nie tylko technologicznym, ale przede wszystkim wlasnie dlugosci pracy na baterii), a wiele lat eksploatacji czegokolwiek w dzisiejszych czasach to juz piesn odleglej przeszlosci.

 • mickhhl

  No wszystko fajnie, ale brak konkretow ze strony Xiaomi odnośnie zastosowania technologii Power Delivery.

 • SecretHope

  Latarke led mogli tam wsadzić , jakoś TP LINK potrafi…

 • http://www.portal.xperiasite.pl/ ch3mn3y

  „5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A oraz 5V/3A”, a więc brakuje czegoś wspierającego te 45 W (tu jest podane max 18W).

  Jednocześnie jest informacja o MacBooku, a te wspierają USB PD i mogą być ładowane ładowarkami z tą technologią (ładuje je np. CP-ADRM2 od Sony, choć to nie produkt Apple) stąd strzelam, że ten PB tę technologię będzie wspierać. Wtedy te 45W ma sens, bo akurat PD pozwala na ładowanie prądem np. 15V/3A, czyli wystarczająco dla MacBooków.


reklama