, Apple Newsy Telefony

Androidowcy przesiadają się na iPhone’a XR, ale nawet iPhone’a XS Max czeka wielki problem?

iPhone XS / fot. gsmManiaK.pl

iPhone XS / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Axian40

  Byłem ostatnio w sklepie Apple i oglądałem iPhone XR, XS, XS Max i chciało mi się śmiać jak zobaczyłem te wyblakłe ekrany – jasność zrobiłem na max (porównuję z moim Samsungiem Galaxy Note 8). Jeśli chodzi o ekrany Apple jest daleko za murzynami. Przyznaję, że sam system IOS jest ok. Mimo wszystko w życiu nie wymienił bym mojego telefonu na iPhone. Ale rozumiem, że każdy kieruje się innymi kryteriami – oby nie samą nazwą urządzenia… 😉

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  A dlaczego nie, skoro dają się dymać Applowi i zamiast postawić się i nie kupić telefonu za chore pieniądze to potulnie lecą do sklepu zaciągając kredyt lub sprzedając nerkę byleby mieć iPhona?
  Allegro nie jest rozwiązaniem jak komuś zależy na gwarancji i serwisie

 • mozilla007

  Juz to widze jak ktoś mający nota 9 lub P20 pro lub jakiegoś innego flagowca kupuje xr. Śmiechu warte.

 • VC89

  Qba, mój miłościwy wielbicielu marki Apple. Najwyższy kapłanie, naczelny e-marketerze, wyjątkowy pożyteczny… (poszperaj w slangach politycznych).
  Czy uwzględniłeś chociażby, że wielu obecnych tutaj g…o obchodzą wyniki w grach? Czy osiągnąłeś wiek i/lub poziom wiedzy, zgodnie z którym wyznacznikiem wydajności urządzenia, NIE SĄ wyniki fps w grach ogółem, czy też w kilku wybranych?
  Jeśli nie, to przede wszystkim zacznij od odpowiedzi na pytanie. Uściślając:
  – CO TO JEST TELEFON I DO CZEGO SŁUŻY
  Dokładam Ci dodatkowo do refleksji temat:
  – Zastosowanie smartfona we współczesnym świecie, z wyłączeniem gier komputerowych.
  Jak rzetelnie (wiem, to będzie wyzwanie) przemyślisz wszystko, to wróć.
  Tymczasem idź naładować Apple’a, bo na 10% nie poszalejesz 🙂

 • Zorpox

  Ciekawe jak obliczyli te dane…pytali się każdego o poprzedni telefon? 😉

  • Miastowy

   A wiesz ze zgadłeś?? Na zachodzie i być może w stanach były akcje apple ze jak przesiadłes się z androida dostawałeś jakąś dodatkową usługę bądź zniżkę albo akcesorium stad wiedzą pomijając ankiety

 • VC89

  Widzieć teraz ich miny po dwóch failach z aktualizacjami – bezcenne…
  Szczęśliwie ugryzłem się, gdzie należało, zanim utopiłem prawie 3,5 klocka w o dziwo kolejne „cudo” z Cupertino, które okazuje się największym, ale golasem w historii marki. Cięcia, które wykonała firma, nie są nawet śmieszne, są po prostu żałosne i nie zostałyby zaimplementowane nawet w największej tandetnej chińszczyźnie.
  Nawet max 3k za XR to gruba przesada…

  • Alex

   Bo z tych 3,5k to 2k płacisz za „ogryzek” na obudowie (marketing, reklamy, serwis itp.) Reszta to „bebechy”, które w Xr zostały mocno wykastrowane. Wyznawca marki (ogryzka), stara się nie patrzeć na wiele rzeczy chłodnym okiem. Wręcz myśli „portfelem”. Dlatego takie mamy ceny smartfonów a nie inne. Martwi jedno, że z roku na rok są one coraz wyższe. A innowacji naprawdę niewiele.


reklama