, Newsy Nokia Smartfony

Nokia 9 PureView ma szansę wygrać z konkurencją! Znamy wstępną datę premiery

fot. AndroidPure

fot. AndroidPure


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adam

  a jak Ty wygladasz na zdjeciu , komedia totalna nic dziwnego ze tak paskudny telefon Ci imponuje zabawka z bazarku

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Dokładnie, lepiej byłoby jakby Nokia wstrzymała się z premierą do wypuszczenia Snapka 855

 • ossiePL

  Fajny rewolwer 🔫😳

 • Przemo

  Czekam z niecierpliwością na ten telefonik. Na pewno będzie mój 🙂

 • Przemo

  IQ 60-80??

  • Kacper Mazur

   Gorzej, wygląda jakby wyszedł z obory i pierwszy raz zobaczył smartfon na oczy, a składni zdań już lepiej nie komentować.

   • adam

    obora to ten telefon i podobne ze śmiesznymi obiektywikami, totalny obciach, widać znasz się na guście tyle co rolnik na polityce , że taki obciach i brzydota Ci imponuje ,pewnie w rurkach chodzisz i golę kostki zimą obciachowcu tandetny

    • LinekPark

     Obora – budynek, rzadziej wyodrębniona część budynku, używany jako pomieszczenie dla bydła domowego. Obory są niemal zawsze obiektami murowanymi. Tradycyjnie obora traktowana była jako miejsce całodobowego pobytu bydła tylko w zimie; w pozostałych porach roku była jedynie miejscem nocnego wypoczynku zwierząt

 • Michael Wolf

  Za chwilę się dowiemy, że Nokia została pozwana przez spadkobierców Gatlinga, bo skopiowali bezczebelnie 😁😃😁 kartaczownicę, znaną światu jako gatling gun…😂

 • LinekPark

  Nie ma możliwosci, by jack się nie miescił, a mimo to brak go.

  • Kacper Mazur

   Bardzo dobrze, że go nie ma. Trzeba promować rozwiązania bez kabli, żeby słuchawki bezprzewodowe staniały do sensownych cen.

   • LinekPark

    Bezsens. Na razie masz nadal kable, do ładowania, nawet w „bezprzewodowej” ładowarce.
    Wiesz, że z jackiem twoje słuchawki BT działają IDENTYCZNIE?
    „Bezprzewodowe”(do momentu ładowania) słuchawki są cięższe, droższe, mniej trwałe,mają gorszy dźwięk i gdy zastosować przejsciówkę do fona, to fona nie da się ładować słuchając. Mówię o tym, bo to częsty inwalida argumentacyjny przeciw jackowi. Do tego użycie BT sprawia, że fona samego też trzeba częsciej ładować. To ma minusowy sens i poniżej zera zalet. O tym, jakie to antyeko(ekologia to nie to, co się promuje) nawet nie chce mi się gadać. Gorsze i jednorazowe, no bardzo spoko te słuchawki BT, za to są droższe i fon przez nie też bardziej w dupę dostaje.

    • Kacper Mazur

     „Bezprzewodowe”(do momentu ładowania) słuchawki są cięższe, droższe, mniej trwałe,mają gorszy dźwięk i gdy zastosować przejsciówkę do fona, to fona nie da się ładować słuchając.

     To może wysilisz się delikatnie i zamiast patrzeć na to co jest teraz, zerkniesz trochę do przodu?
     Wyparcie słuchawek przewodowych wznieci konkurencję wśród słuchawek bezprzewodowych, a sam fakt tego zniesie cene takich urządzeń do koniecznego minimum, technologia stanieje, a będzie trzeba się czymś na rynku wyróżnić, bo walka o klienta trwa. Zacznie się dopracowywanie technologii, tak by jakość dźwięku maksymalnie poprawić, a prawdopodobnie również producenci szukać będą lepszych rozwiązań niż komunikacje przez BT, co może nam wypracować nowy standard łączności bezprzewodowej. Dodatkowo twórcy oprogramowania będą musieli ugiąć się pod naporem żądań klientów, dzięki czemu żarcie baterii przez takie słuchawki zostanie również zminimalizowanie.

     A jeśli chodzi o ładowanie, jest to argument inwalida. Co mnie boli, że przez godzine czy dwie, coś leży pod kablem i się ładuje kiedy tego nie używam?

     Nie wiem, może przestań spać i ładować swoje baterie, „wojowniku”.

     • LinekPark

      Mnie wnerwia też robienie jednorazowego sprzętu i to, jak zaśmieca się planeta elektrosyfem. Wymiana przewodu a wywalenie słuchawek z powodu baterii to różnica.
      Słuchawkom BT broni ktoś być lepszymi? To jest wolny rynek, a usuwanie jacka w dobrej wierze, ze producenci pierwszy raz w ich karierze nie pójdą na kasę.. Nie widzę tego. Ten rodzaj istnieje od lat i miał czas dojrzeć, a nadal jest w tyle. Klienci mogli głosować portfelami, a wypchnęli producentów gdzie wypchnęli.

     • umpa

      zniesienie cen i rozpowszechnienie widać po cenach nowych modeli iPhone 😀

     • Kacper Mazur

      Co ma iPhone do tego? To jest smartfon kierowany tylko i wyłącznie na rynek premium i tak już będzie, więc i cena ma być wyższa niż powinna. Apple już próbowało zabawy z segmentem budżetowym i wyszedł jeden wielki niewypał, z tego co widzę powtórka z tego roku również im nie wychodzi, więc, co to porównanie?

   • umpa

    chcesz, aby DACi Sabre tudzież Wolfson stanialy do sensownych cen? i żeby producenci umieszczali je w przenośnych słuchawkach?

    • Kacper Mazur

     Wow, do drugi komentarz i tak samo nie przemyślany jak poprzedni, stary, o czym Ty w ogóle gadasz? Wiesz, że w momencie upadku słuchawek przewodowych każda firma jeszcze skupiająca się na tym rynku, która wypuszcza na owy rynek swoje modele z różnej półki musiałaby i w tym przypadku dostosować swoje produkty do różnych półek cenowych, by dalej swoimi produktami trafiać w każdą klasę klienta? Zanim by doszło do upadku przewodowych słuchawek powstało y setki modeli zastępujących je w każdym segmencie, a Ty wyjeżdżasz że słuchawkami proponowanym dzisiaj.

 • Pan Niczyj

  Niedługo nie będzie jak trzymać telefonu bo cała tylna klapka to będą aparaty.

 • Michał

  Czekamy na odpowiedz samsunga 🙂


reklama