, Newsy Samsung Smartfony

Dlaczego składany Samsung Galaxy F będzie aż tak drogi? Powodów jest kilka

fot. Nieuwe Mobiel

fot. Nieuwe Mobiel


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Niemiec płaci też większe podatki. A jak zarabiasz 14 tego co Niemiec to znaczy, że niczego większego sobą nie reprezentujesz, a oczekujesz nie wiadomo czego.
  W dodatku to telefon premium, nikt nie karze ci go kupować tak samo jak nie masz przymusu kupować najnowszego SUV od BMW za 200 tysięcy złotych.

 • Misha

  Oczywiście, cwane lisy i mędrcy kupują telefony za 700 PLN. Frajerzy którym w życiu sie nie udało kupują za 8k PLN. Idź się leczyć. Albo nie, skończ jakiś kurs lub studia, znajdź dobrze płatna pracę i stań się frajerem którego będzie stać na na coś więcej niż najtańsze

 • Alex

  Na świecie jest mnóstwo bogatych ludzi, którzy bez względu na cene i tak ten telefon kupią. Więc dyskusja na temat czy jest on drogi czy nie, nie ma sensu.

 • Staszek

  Dlaczego to takie drogie?
  Odpowiedz jest, że dlatego, że może być,bo frajerstwo itak kupi.
  Wychowani ludzie na wygodzie, życiu na kredyt, braku problemów, zarabianiu worków pieniędzy za obijanie się w pracy i później kupują rzeczy, których cena to w 90% marza.
  No i przez takich ww. rozleniwionych bogaczy z zachodu mamy drożyznę wszędzie.

 • Preza

  Też nie widzę siebie wydającego prawie 10k na telefon. A Samsung stara się we wszystkim ejpla naśladować, także podkręcił marżę.


reklama