, Ciekawostki Smartfony

Nie wiesz, jak podpowiedzieć innym prezent dla siebie? Skorzystaj z przekazu podprogowego

fot. x-kom.pl

fot. x-kom.pl


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Majkel

  Upośledzenie człowieczeństwa tak daleko zaszło, że aż głową boli. To już nie można wprost powiedzieć, że chce iphona matce tylko trzeba wysyłać jej zdjęcie? Kiedyś ludzie rozmawiali, dzwonili do siebie, smsowali. Obecnie nawet słów nie znają tylko durne emotikony wysyłają sobie. Nie dziwię się, że jeden z drugim nie potrafi powiedzieć co by chciał dostać w prezencie. A w ogóle to po co o tym mówić. No chyba, że się w rodzinie nie rozmawia i nikt nic o nikim nie wie i zamiast iphona to kupuje córce zestaw książek przyrodniczych. Potem zostaje zwyzywany i zabity z nienawiści przez wynajętych kolegów. A wszystko przez brał umiejętności komunikacji.

  Co do x kom to tylko bezsensowny chwyt makretingowy. To jest raczej spsm i nękanie. Mi by się nie dobrze zrobiło gdybym co chwile miał oglądać zachciankę np. syna. No k… przecież wiem co mam mu kupić to po co mi to g…o wyskakuje co chwile. Nie jestem upośledzony.

  Lubiłem ten sklep, ale za takie akcje chyba przestanę. To jak mówienie ludziom prosto w twarz, że są kretynami życiowymi.

  • Joorre

   To wyłącz ciastka dla tej strony, a nie tutaj żale wylewasz


reklama