, Newsy OnePlus Telefony

Screen Unlock w OnePlus 6T działa szybciej… im więcej go używasz

fot. OnePlus

fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kacper Gajewski

  Jak najbardziej prawda, smartfon uczy się naszego odcisku i to naprawdę szybko. Radzę nawet jeśli ktoś kupi OP6T posiedzieć kilka minut odblokowując i zablokowując smartfon, efekty będą widoczne, u mnie przez 2 pierwsze dni stopniowo cały czas przyspieszał i w tym momencie jest tak samo szybki, o ile nawet nie szybszy niż pojemnościowe czytniki. Co prawda nie zawsze zadziała, jak palec jest naprawdę brudny i przyłożymy go pod jakimś dziwnym kątem, ale i tak działa naprawdę genialnie, jak na tak wczesną technologię. Ja nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Wgl w całym tym modelu jedyne co mogliby poprawić to działanie czytnika światła, bo trochę czasem wariuje, co jest dziwne. Gdyby nie to, smartfon idealny 😉

  • Jacek Filarski

   Z mokrym ma wyraźne kłopoty, ale mam nadzieję, że się jeszcze douczy. Natomiast na sucho rzeczywiście jest bardzo szybki.

  • stark2991

   Piszesz, że teraz skaner jest tak szybki jak czytniki pojemnościowe. No więc pytanie. Czy jesteś w stanie odblokować telefon przez zwykłe tapnięcie w ekran? Takie jak wykonujesz przy większości czynnosci, czyli np. wybraniu ikony aplikacji. Bo czytniki pojemnościowe w poprzednich OnePlusach tak właśnie działają – wystarczy je dotknąć, a już telefon odblokowany. Skaner w ekranie ma niewielkie opóźnienie, przez co trzeba przez ułamek sekundy palucha potrzymać na ekranie.

 • Reco Kioshi

  To samo zauważyłem u siebie. Palec nie tylko zostaje szybciej skanowany, ale liczba błędów znacząco zmniejsza się z dnia na dzień. Szczerze mówiąc, w pierwszym dniu byłem zawiedziony tym skanerem bo w połowie przypadków nie mógł odczytać palca. Teraz po paru dniach użytkowania błędy w zasadzie w ogóle się nie zdarzają a odblokowanie jest bardzo szybkie.


reklama