, Newsy Telefony

Huawei nadal rządzi w rankingu AnTuTu (listopad 2018)

Fot. Huawei

Fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • AmoN

  Kurcze ciezko było dać link do rankingu w języku angielskim? A tak wchodzisz poogkadac krzaczki. www.antutu.com/en/doc/116575.htm

 • SecretHope

  Noe bierzmy pod uwagę oszustów z Huawei bo to zakłamuje wiarygodność rankingu.

 • Aeros

  Huawei nie tylko rządzi w antutu. „Rządzi” też na polu zielonych ekranów, w których sprawie nikt do tej pory się w firmie nie wypowiedział. Urządzenia są co prawda wymieniane na nowe sztuki ale i nowe BOE okazują się często wadliwe. Sam Huawei jednak nie widzi problemu i prawdopodobnie trochę zbity z tropu reakcją użytkowników – zamiast wycofać wadliwe produkty z sieci rtv – zrobił promkę – mate 20 pro + tablet za 1zł. Nie muszę chyba pisać, że na facebookowej grupie gluegate polska są już pierwsi użytkownicy tego połączenia narzekający na zielone ekrany?

 • Miastowy

  Nie rozumiem pierdol…..a o gpu jak chcesz grać w gry kup konsole która jest 3 razy tańsza niż telefon!!! Fak jest taki że pisze komentarz z Iphona 7 a Huawei dopinguje bo robi dobre telefony które częściej aktualizuje niż samsung…miałem wszystkie S-ki od 2 do 7 aż zmądrzałem…..zobaczymy co będzie dalej według mnie Huawei za 3 lata na równi z Samsungiem będzie Apple spadnie lekko

 • TheDon Kichot

  1. Huawei został przyłapany i przyznał się do szykowaniu w benchmarkach
  2. Wynik wynikiem, a realia realiami. GPU w Kirinie 980 ustępuje Adreno 630 ze Snapa 845, a co dopiero 640 z S855
  3. >AnTuTu
  >wiarygodne i istotne testy

  Jak chcecie bardziej „true-to-life” testy to spoko jest Speed Test G czy Geenbench, ale nie AnTuTu.

  • Preza

   Grafirka Mali z Samsunga pomimo 18-20 rdzeni też tylko czasamik dorównuje Adreno. Samo CPU to nie wszystko.

   • TheDon Kichot

    No właśnie o tym jest mój wpis. CPU to nie wszystko, bo do gier Mate 20 Pro będzie gorszy, niż taki OP 6T czy LG V40.

   • Artok

    Skąd niby w grafikach Mali 20 rdzeni? Nawet do komputera możesz sobie kupić tylko jednordzeniową kartę (mówię o segmencie konsumenckim).

    • Preza

     Skad to ja nie wiem. Pewnie z fabryki. Przeczytaj dokładny opis Mali G71 z Samsunga – Mali G71 czy 72 MP18. Adreno jest 4 rdzeniowe.
     W komputerach to Intel ma problem, żeby zejść z procesem do 10nm, a telefony są już na 7nmk, także to nie do końca da się porównać.

     • Artok

      Pozwól, że wytłumaczę. To nie są rdzenie tylko shadery. Całe kłamstwo zaczęło się już przy okazji Mali-400. Tam nie było shaderów zunifikowanych, zostały rozdzielone na pixel oraz vertex shadery. Vertex shader zawsze pozostawał jeden, dokładano tylko pixel shadery. Tym sposobem „czterordzeniowe” Mali-400MP4 miało vertex shadera oraz 4 pixel shadery. Jak nietrudno się domyślić, odstawalo od chociażby Adreno 205, który miał 4 shadery zunifikowane, a twórcom gier sprawiał mniej problemów.

      Idąc tą retoryką to nVidia GTX970 ma 1664 rdzenie. Brzmi absurdalnie, nieprawdaż?

  • ironical.ly

   Huawei został przyłapany i teraz AnTuTu sprawdza, czy testy są wiarygodne. Tyle

 • Preza

  Hojwej co to za firma? Aaa to ta firma co jako jedyna nie oszukuje w tutururu o czym ich dyrektor mówił?


reklama