, Newsy OnePlus Promocje

OnePlus 6T otrzymuje aktualizację z poprawkami. Pojawiła się też fajna promocja

Fot. OnePlus

Fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jacek Filarski

  Ja dzisiaj dostałem swojego, szedł przez Priority Line 17 dni, czyli 11 dni roboczych. Nic nie naliczono. WnDirect ma dziwny tracking, który praktycznie nie działa. Kurier przyniósł paczkę do domu, choć pokwitowania nie chciał. Trochę niepewności, ale wszystko OK. Aktualizacja do 9.0.7 też przyszła od razu.

 • Jaro

  Nie wiadomo czy w tym roku. W zeszłym roku zamawiałem dla żony telefon z gearbest-a i mimo wybrania przesyłki kurierskiej, która miała dotrzeć do 7 dni, wysłano dopiero pod koniec grudnia i otrzymałem go 7 stycznia. Zamówienie składałem 5 lub 6 grudnia. Jedyne co wywalczyłem to zwrot kosztów przesyłki, bo zamiast kurierem wysłali zwykłą przesyłką. Nie zmienia to faktu, że z magazynów wyszedł po prawie prawie 20 dniach od złożenia zamówienia

 • Andrzej Piotr

  Przez ostatnie zmiany w prawie celnym na 100% można spodziewać się problemów z przesyłką

  • mentos

   Nie tyle problemów co naliczonego vat.
   Do autora artykułu dla jasności powinien umieszczać informację o możliwym naliczeniu Vat przez urząd celny bo towar jest wysyłany z zagranicy.

  • http://www.techmaniak.pl techManiaK.pl

   Przede wszystkim należy pamiętać, że nie ma cła na elektronikę natomiast może zostać naliczony podatek VAT. Dostawa Priority Line polega na tym, że przesyłka jest wysyłana razem z wieloma innymi do jednego z magazynów gearbest w Europie, a dopiero stamtąd po przepakowaniu zazwyczaj kurierem do Polski. Z tego powodu jedyna możliwość naliczenia dodatkowych opłat występuje w miejscu, w którym przesyłka dociera po raz pierwszy do Europy. Ponieważ jednak krajem docelowym jest inny kraj to w praktyce na takie przesyłki dodatkowe opłaty nie są nakładane.

   • Andrzej Piotr

    Czyli nie ma możliwości przykrej niespodzianki?

    • Jaro

     Jest szczególnie teraz jak rząd postanowił ukrócić obywatelom tanie zakupy. Szczególnie przy większych zakupach właśnie typu telefon masz 90-95% na Vat plus ok 20 pln opłat stałych za obsługę przy cenie 519,99$ zapłacisz 468,76 pln i taką kwotę trzeba do ceny doliczyć. Jeśli będziesz szczęśliwcem to prawie 500pln zostanie ci w kieszeni, ale lepiej przygotować te 500 pln i być miło zaskoczonym, niż niemiło jak będziesz musiał je zapłacić. A gearbest bardzo niechętnie oddaje pieniądze i przy okazji urwie ci z 20-25%. Nie jest to stary dobry gearbest.jakim był kiedyś

     • AdamK

      W jaki sposób na przesyłkę która jest nadana z kraju europejskiego naliczą Ci podatek VAT?

     • Marcin Wlaczak

      Swoją drogą nie jest to przypadkiem obowiązek podatkowy i nie ma znaczenia czy celni cię dorwali czy nie? Masz po prostu obowiązek zgłoszenia tego faktu. Inną sprawa ze w praktyce nie do wyłapania w innych okolicznościach niż „na granicy”

     • Dam Cie

      Kupowałem dwa O+6 i przyszły bez vat-u. Tv-box też przyleciał bez także śmiało mogę polecic priority line.


reklama