, Promocje Akcja partnerska

Promocja: Xiaomi Mi Mix 3 i Pocophone F1 w dobrych cenach

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jerzy Lew

  Szkoda,że Pan redaktor nie dopisał,że Xiaomi Mi Mix 3 nie występuje w wersji GLOBAL czyli ma wgrane tylko 2 języki – angielski i chiński. Czyli nie jest to wersja do użytku w Europie .

 • adonim

  jak ktoś „wszedł” na Amoelda, to już świadomie nie wróci do używania IPS-a. Sam tak mam. Odkąd używam amoleda w Mi8 SE, to powiedziałem sobie, że teraz to ju.ż do IPS-a nie wrócę. I każdy mój kolejny smartfon będzie musiał być z Amoledem. IPS nie ma startu do Amoleda. Taka smutna prawda.

  • Lukasz_1_2_3

   Używałem S6 oraz S7 łącznie przez trzy lata. Plus – faktycznie jakość obrazu jest lepsza. Niestety ma też wady – cena w przypadku zbicia jest na tyle wysoka, że z reguły lepiej kupić nowy telefon oraz wypalanie ekranu przy intensywnym użytkowaniu. Nikt mi nie powie że oledy się nie wypalają, jeśli ktoś wyciąga raz dziennie telefon z kieszeni żeby sprawdzić godzinę to może i faktycznie przeżyje kilka lat bez wypaleń. Nie ma mowy o częstym korzystaniu z nawigacji, nie wiem na ilu już Samsungach widziałem wypalone ikony Google Maps lub ograniczenie do „50” z innego programu. Jakiś czas temu trafiła do mnie Moto Z Force z ekranem amoled, gdzie klawisze nawigacyjne mimo iż włączyłem autoukrywanie nadal były idealnie widoczne. Kolega używał intensywnie nowego S5 na pełnym podświetleniu i po półtora miesiąca była mocno wypalona belka oraz klawiatura. Będąc świadomym problemu swoich urządzeń używałem zwykle na 1/3 podświetlenia i nie nadwyrężałem ekranu, zero nawigacji, nigdy nie odkładałem telefonu z włączonym ekranem a i tak miałem cienie klawiatury. Serwisuję „po godzinach”, chyba jeszcze nie trafił mi się telefon do naprawy z oledem bez wypaleń. Nie powiem na pewno: „nigdy więcej oled”, ale nie patrzę już na nie tak przychylnie. Obecnie mam Mi Mix 2s, wybrany ze względu na IPS oraz brak wcięcia (brałem pod uwagę jeszcze Mi8, OP6 oraz S9). Można więc świadomie wrócić do LCD z amoleda 🙂

 • PLfan

  Bateria w Mixie pomimo rozmiarów w pierwszych testach wypada świetnie, powyżej 5 SOT! Fajne ceny


reklama