, LG Newsy Telefony

Niewykluczone, że LG Q9 nie jest smartfonem, na jakiego czekasz

Fot. LG

Fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Norbert Kostas Dziaros

  Ciągle tylko te baterie 3000 mAh… -.- Ekrany coraz większe, podzespoły coraz mocniejsze, a Oni dają takie słabe baterie… SHAME!

 • Piotr BLZ

  Coś czuje, że te Snapy 821 leżą w kartonach w magazynach i starają je się upchnąć póki w ogóle będą nic nie wartę. Albo kupili od qualcooma stare zapasy.
  W sumie byłaby to ciekawa opcja, ale jak chcą to opychać za 1800zł (LG 7 FiT) to śmiać mi się chcę. Jest to szukanie naiwniaków i takim podejście rzutuje na tą markę.
  Czyżby chcieli dorobić się powiedzenia Lg dla frajerów?

 • Forlock

  LG ostatnio zasłynęło z tego że dostarczyło ekrany z zieloną poświatą do Huawei Mate 20 pro a Huawei ignoruje błagania klientów o jakąkolwiek reakcje mimo że praktycznie wszystkie telefony tego modelu wymagają wymiany na nowe sztuki bo ekran jest nie naprawialny.
  Także ja bym miał duże obawy przed zakupem czegokolwiek z ekranem od LG żeby nie zostać na lodzie z uszkodzonym produktem tak jak ci co kupili Mate 20 pro

  • Kokos

   Mam Mate 20 pro i nie mam tego problemu.
   Internetowy janusz ktory nigdy mate nie mial cos tam slyszal i napisal zajmi sie czyms innym chlopie i nie wprowadzaj ludzi w błąd

   • Mistrzu

    Problem wcale nie jest wymyślony. Mój brat kupił mate 20pro i ma zielony ekran jak smarki shreka. Oczywiscie bedzie go zwracal na rekojmii jak nie naprawią w serwisie. Żałuje bo przed kupnem mocno rozważał też Note9 a ostateczna decyzja to bylo w zasadzie s-pen vs czytnik w ekranie. Zobaczymy jak serwis Huawei podejdzie do tematu.

 • Parrot Max

  Seria Q nie powinna być dla nikogo celem. Toż to plucie prosto w twarz dla kupujących.


reklama