, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy S10 zapowiada rewolucję w kluczowej technologii

fot. Ben Geskin

fot. Ben Geskin

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariuszko

  A ja od dłuższego czasu mam wrażenie, że producenci skupiaja się na aparatach i sposobach odblokowywania telefonu, a o podstawowych funkcjach zapominaja albo nie pracuja nad nimi zbyd dużo.

 • Rafal Warachewicz

  Kuźwa no kolejny clickbait… KLUCZOWA rzecz… to myślę bateria i co?
  Jprdl. Skaner linii papilarnych który jest dla mnie tak kluczowy ze nawet nie używam! bp po cholerę mam zwalniac proces odblokowywania?
  Nie prowadzę firmy, i nie mam milionów na koncie by takich rzeczy używać.
  W najgorszym wypadku ktoś moje slit-focie umieści w Internecie.

  ŻĄDAMY LEPSZYCH BATERII!!

  • PolishPROGamer

   Nigdy, przenigdy nie lekceważ swojego bezpieczeństwa. Jesteś na telefonie zalogowany do Facebooka? Ot, taki mały szczegół, a przestępca może wyłudzić kasę od twoich znajomych. Jest wiele podobnych możliwości dla osoby, która znajdzie twój telefon (o ile skorzysta z okazji).

   • Rafal Warachewicz

    Czyli kolejny przykład tego ze ludzie sa głupi.
    Takie wyludzenia ala na wnuczka dzialaja tylko na niemyslacych ludzi.
    Albo kto normalny podaje dane jak dostajesz formularz z nikad?

    • PolishPROGamer

     Każdemu może się zdarzyć być głupim – to znaczy pomóc „znajomemu” w potrzebie, bez dogłębnej weryfikacji, że to on. We współczesnym świecie czyha wiele niebezpieczeństw, więc nawet osoba dobrze obeznana w „internetach” może w końcu dać się nabrać. To często nie oznaka permanentnej głupoty, a działania pod wpływem emocji. Bo na emocje oszuści lubią oddziaływać, na swoją korzyść, oczywiście 😛
     A bezpieczeństwo bardzo ważnych usług, na przykład konta w banku, można znacznie polepszyć poprzez uwierzytelnianie dwuetapowe. W takich przypadkach blokada na telefon (i najlepiej SIM do tego) pomoże jeszcze bardziej. To przykład, ale parę takich można jeszcze wymyślić, dla których warto zadbać o bezpieczeństwo swojego przenośnego komputera, nawet, jeśli sam w sobie nie ma dla przestępcy nic cennego (co jest trudne do osiągnięcia dla aktywnego użytkownika technologii).

 • May Czos

  Coś się zgubiło w tłumaczeniu. Skaner ma być 30% szybszy od czytników optycznych umieszczonych pod ekranem, a nie od trasycyjnych płytek dotykowych.

 • Brzdyl

  Ulepszony bajer i tyle myślałem że pocisną coś o 5g a tu nic ciekawego i rewolucyjnego. Z resztą to samsung goni oppo i vivo zaczęły zabawę ze skanerami pierwsze.

  • May Czos

   5G będzie tylko ciekawostką długo po tym jak S10 wyjdzie ze sprzedaży.

 • Igor Ordecha

  „Smartfony z serii Galaxy od lat używały klasycznych czytników linii papilarnych umieszczonych na tylnym panelu”
  Kogoś popi***oliło czy kogoś popi***oliło?

  • Darth Vader YT

   Ciekawe gdzie ten czytnik był w galaxy s5 s6 i s7 hmmm na pewno nie w przycisku home…….

 • jotek44

  Zmieni się wszystko włączając w to kształt ekranu…??? To znaczy jak ma wyglądać ? Będzie kwadratowy, czy okrągły ?! W dalszej części artykułu nie ma słowa o kształcie ekranu ! Odnośnie wiarygodności słynnych leaksterów mam chłodniejszą ocenę. O ile rendery potencjalnych wyglądów z natury rzeczy zawsze będą bliskie prawdy (bo co można zmienić w kształcie prostokąta), o tyle istotne szczegóły technikaliów nie zawsze bywają trafne. Mam wrażenie, że sami producenci publikują fake newsy, by podsycać przedpremierowe zainteresowanie nowym modelem. Im więcej sprzecznych informacji, tym lepiej.

 • Michał P

  Kluczową technologia to jest BATERIA . Cała reszta to ewolucja znanych rozwiązań

  • Kerto

   Mam tu takie samo zdanie. Przy mocniejszych prockach, kilku aparatach, coraz szybszym ładowaniu i małopojemnych bateriach flagowiec powinien być traktowany jako ciekawostka. Bateria wysiądzie zaraz po skończeniu gwarancji. Musi być rewolucja w zasilaniu!

  • Darth Vader YT

   Dla nich kluczową technologią jest czytnik w ekranie…….. DLACZEGO?! KU**A!

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

   Dlatego właśnie kibicuje Huawei. To oni zawsze do swoich telefonów dają największe możliwe ogniwa, a zwłaszcza do serii Mate. Dzięki temu nie padają jak muchy i pozwalają na 2 dni eksploatacji. Widać to po wynikach sprzedaży i są teraz na 2 miejscu z realną szansą na wyprzedzenie Samsunga Szkoda tylko, że tak odpływają ostatnio z cenami, ale i tu nie ma aż takiej tragedii, bo można zawsze kupić tańszego Honora.

 • Tomasz

  Pozdrowienia dla portalowego cenzora.

 • jotek44

  Ilość sprzecznych przewidywań dot. nadchodzących Samsungów Galaxy S10 i składanego F (lub X) świadczy o tym, że wszystkie informacje to ciągle wróżenie z fusów. Pojawiały się rzekomo pewne doniesienia, że wprowadzenie ultradźwiękowego sensora w ekranie spowoduje rezygnację z odblokowywania twarzą. Sam sensor miał podobno działać na całej powierzchni ekranu (a nie na obszarze 30%). Do momentu premiery wszystkie dywagacje to fantazje autorów !

  • Dawid Bonkowski

   Trudno powiedzieć coś pewnego przed premierą,
   ale IceUniverse to całkiem wiarygodne źródło 🙂


reklama