, Android Newsy Promocje Smartfony Xiaomi

Promocja: Xiaomi Mi Max 3 i elegancki plecak od Xiaomi w bardzo dobrej cenie!

fot. Xiaomi

fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

  Ten plecak to chyba do przenoszenia tej patelni 😀

 • Irvina

  Świadome unikanie opłacenia należnego podatku VAT jest przestępstwem karno-skarbowym… A po dodaniu należnego VAT cena tego telefonu jest wyższa niż w Polsce. Wątpliwa jest też gwarancja. Za tą wątpliwa oszczędność – żadna okazja.

  • Rura

   Jak kupowałem ten telefon, to w kraju dopiero były pogłoski co może mieć i za ile mniej/więcej może być .. W takim przypadku na gwarancję (tym bardziej przy płatności PayPal) kładzie się przysłowiowego członka męskiego 😉 . Co do początkowej części to pozwolisz, że nie odpowiem, ponieważ nie chcę tak miłej dyskusji zaśmiecać wyrazami ogólnie uznanymi za wulgarne/obelżywe itp. I skąd wiesz, że nie płaciłem? A skąd wiesz, że nie był z terenu EU? Przepisy się zmieniły? I teraz trzeba ponownie VAT przy przekraczaniu granicy państw będących w EU odprowadzać? No popatrz.. Popatrz… Człowiek się uczy całe życie, a i tak niezbyt mądry schodzi…

   • Irvina

    Mogłabym napisać, że twoja wypowiedź jest dowodem na to, iż – uderz w stół a nożyce się odezwą 😉 Nie pisałam do ciebie tylko stwierdziłam fakty.
    I cieszę się, że MF wprowadza elektroniczny system rejestracji i monitoringu przesyłek zakupowych spoza UE tak, aby uszczelnić system podatkowy w Polsce. Dla twojej wiadomości – z tych podatków opłacana jest służba zdrowia, szkoły czy też remonty dróg.

    • Rura

     Nie chce mi się z Tobą za bardzo dyskutować …
     A co do tego co jest opłacane z naszych podatków, to nie licząc rzeczy niezbędnych tego typu jak wymieniłaś, a zajmujących odsetek nikły dochodów Państwa, gro wydatków jest przeznaczanych na limuzyny, zbędne loty, obiadki, misiewiczów i mógłbym wymieniać jeszcze długo i długo… Ale to i tak niczego nie zmieni w moim omal 50letnim życiu… Pozdrawiam.

 • Grzegorz Saczkowski

  No kurde, 1249 – 30 % = 874,3. Chyba, że kalkulator w Mate 20 Lite jest do kitu? Ale nie, na Note 4 wychodzi mi to samo. Więc jak to jest z tą obniżką o 30 % ??????

 • Xymox4AD

  Przesyłka Priority Line. Co aktualnie gwarantuje? Chodzi mi o twarde fakty i doświadczenia. Nie żadne wróżby z fusów.

 • Aqua

  Bywał już za 950 zł, więc to nie żadna atrakcją.

  • Rura

   Dokładnie… Na gearbeście jeszcze chyba można dorwać za tyle (950 złotych) …
   Wart spokojnie tych pieniędzy…. Wiem, bo z niego piszę ponad miesiąc 😀

   • Aqua

    Już bym go miał, gdyby miał NFC, bez którego po prostu trudno. Gdyby Xiaomi wreszcie poszło po rozum do głowy i wrzucało NFC, to nikt by innych telefonów nie chciał. Ja też jestem fanem Xiaomi, ale z konieczbności używam innych marek, bo potrzebuję NFC.

    • Tomasz Nowak

     Zgadzam się z Tobą, bo Xiaomi chce być firma miedzynardową i powinni NFC dawac do każdego modelu sprzedawanego poza granicami Chin. A tak, to zamykaja się na inne rynki. Ja nie korzystam z NFC i jego brak mi nie przeszkadza, ale już mam dosyć czytania ciągle negatywnych komentarzy na temat Xiaomi przez jego brak. Dali by NFC , podnieśli o kilka złotych cenę i zamknęli by usta wszystkim malkontentom.

     • Aqua

      Zwłaszcza, że moduł NFC kosztuje poniżej 20 złotych za sztukę. Ja bym nawet i 100 zł dał więcej tylko za ten moduł. Niestety prezes ma jakieś inne wizje, przez co bardzo dużo tracą w Europie i USA. Znamy takie przypadki, że szefowie staja się da firm toksyczni.

     • E.R

      Chcą żebyś dołożył parę groszy i kupił kozak model, tam większość ma moduł a dla przeciętnych ludzi wystarczy budżetowiec lub średniak bo i tak łykną te za 500-1000 😎

     • E.R

      Za rok każdemu się przyda NFC jak wejdzie przepis że nie trzeba będzie mieć przy sobie prawka. Wyobraź sobie że gdziekolwiek się ruszasz- wystarczy wziąć tylko teł, lub tel i kluczyki

     • Tomasz Nowak

      Może i nie trzeba mieć prawka, ubezpieczenia i innych dokumentów jak Cię zatrzyma policja. Jednak w chwili stłuczki i próby dogadania się z e sprawcą jak spiszesz jego dane i swoje do oświadczenia dla ubezpieczyciela? Jeszcze jeden przykład, jak zapłacisz w sklepie telefonem lub kartą jak terminal płatniczy będzie miał awarię? Wszystko fajnie jest jak działa dobrze, ale znając polskie realia, to ten system bez prawka i innych dokumentów u nas się nie sprawdzi za dobrze, bo wprowadzają to ludzie niezbyt ogarnięci w nowinkach technologicznych.

     • E.R

      Numer jego polisy masz na ufg.pl, a numer rejestracyjny na aucie, a czy kierował Janusz Kowalski czy kto inny to ubezpieczyciel i tak się będzie kontaktował z właścicielem auta po wpłynięciu zgłoszenia szkody z udziałem jego pojazdu, spokojnie.. nikomu się raczej nie upiecze dzięki temu że nie ma kwitów😎

     • Mateusz Laszczka

      Ale co ma NFC do braku prawka? Apka, która ma zaoferować wirtualny dowód, prawko, czy inne dokumenty(mDokumenty) nie potrzebuje nfc do działania.
      A co do pytania Tomasza to wystarczy mieć przy sobie zdjęcie polisy OC i innych dokumentów. A poza tym jak napisali poniżej. Są strony na których można wszystko sprawdzić. W ostateczności jeśli kierowca będzie na tyle nieogarnięty, wystarczy wezwać policję, która to będzie miała dostęp do danych. 🙂
      NFC tak naprawdę używa kilka % osób, ale za to najgłośniej ich słychać w całym internecie, kiedy ciągle narzekają na jego brak. Jak dla mnie lepiej jest się pogodzić, że za 1000zł ciężko jest dostać telefon z NFC, a jak będzie miał NFC to pewnie będzie po innymi względami gorszy. Jak ktoś chce mieć wszystko super, to trzeba patrzeć na flagowe modele, z których większość ma NFC.

     • E.R

      To, że nie trzeba będzie zabierać portfela jadąc gdzieś.

    • E.R

     Flagowe mają, mi mixy, mi6,mi8, nawet mój dwuletni mi note 2. W tych koło 1000 naradzie nie dają tu nawet przykład w fonie za 900-1100 (chodź swój kupiłem na wiosnę za 950, tu wyjątek że ma)


reklama