, Newsy Smartfony

Gdzie w 2019 będzie znajdował się notch?

Fot. LetsGoDigital

Fot. LetsGoDigital

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
 • Siekiera

  Coraz częściej zastanawiam się, czy przypadkiem Apple nie jest również producentem podróbek swoich telefonów? To jest walka o ogromny rynek. Po co dać zarobić innym, którzy papugują po nas i sami róbmy podróbki swojego sprzętu. Znajdą się bogate barany co zapłacą 7000 zł za iphona i znajdą się też biedniejsi lub bardziej logicznie myślący, którzy kupią naszą tańszą wersje i będziemy do przodu, niż mielibyśmy sprzedawać tylko orginały. Stąd ten wysyp przedziwnych i idiotycznych rozwiązań typu notch, czy brak mini jacka i innych..

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  To gdzie będzie notch będzie zależało od Apple. Bo pozostali producenci po Apple to skopiują. Jak w przyszłym roku iPhone X2 dalej będzie miał notcha to wszyscy inni wciąż będą mieć notcha.

  • Siekiera

   Coraz częściej zastanawiam się, czy przypadkiem Apple nie jest również producentem podróbek swoich telefonów? To jest walka o ogromny rynek. Po co dać zarobić innym którzy papugują po nas i sami róbmy podróbki swojego sprzętu. Znajdą się bogate barany co zapłacą 7000 zł za iphona i znajdą się też biedniejsi lub bardziej logicznie myślący, którzy kupią naszą tańszą wersje i będziemy do przodu, niż mielibyśmy sprzedawać tylko orginały. Stąd ten wysyp przedziwnych i idiotycznych rozwiązań typu notch, czy brak mini jacka i innych.

 • YTB Power

  Taaaa… To w 2020 będą telefony bez telefonów wow

  • mozilla007

   Czekaj aż wypuszcza takiego iphona. 1500$ za kartonik, a reszta do dokupienia.

 • Xymox4AD

  Mam nadzieję że 2019 będzie rokiem opamiętania. Żadnych skaz na ekranie typu notch. Znając życie ta bezwładność trochę potrwa.

  • Siekiera

   Co do roku 2019, to gdzieś w necie wyczytałem, że ma to być rok linuksa…

 • Tomek Jędras

  A w 2020 roku będzie znajdował się na liście smartfonowych absurdów


reklama