, Newsy Telefony

Sprawdzasz co chwilę smartfona? Bez obaw – to już „normalność”

fot. pexels.com

fot. pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jarosław Pierzecki

  Kwestia podejścia. W tym roku byłem uziemiony przez 4 miesiące że stara Nokia i w zupełności wystarczyła. Bolał tylko czasami brak aparatu :p chodź to fakt bo gdy pijąc piwerko w parku widzę młodzież,, która tylko gapi się w monitorek mówiąc do siebie dwa słowa na minutę w postaci no, aha, git to jest to trochę smutne. Trzeba znać granice chęci posiadania lajków. Internet dobra rzecz chodź zle wykorzystywana

 • Anubis

  Motłoch pozostanie motłochem. A głupota głupotą! A nieodpowiedzialne zachowanie nieodpowiedzialnym zachowaniem. Brak kindersztuby to dzisiejsza norma, nie lekceważe swojego interlokutora, a podczas wyjść jestem z ludźmi z którymi siedzę obok. A nie z fejsbuniem!

 • SecretHope

  Wolę pogapić się w ekran i znaleźć coś co mnie interesuje niż siedzieć z kimś kto nie ma wspólnego tematu do ogadania.
  Tak to działa. 🙂

 • Dragon84

  Niestety taka jest prawda że technologia mobilna wygrywa z realnym życiem. Ludzie poświęcają realne życie dla wirtualnego, smutne ale prawdziwe. Ja często korzystam z smartfona ale też podchodzę z dystansem do takiej technologii. Nie chcę całego życia poświęcić dla wirtualnego życia, oczywiście smartfon pomaga w pracy. Jest także źródłem wiedzy i rozrywki ale smartfon nie zastąpi miłości przyjaźni rodziny.


reklama