, Android Newsy Smartfony

Essential pracuje nad rewolucyjnym smartfonem, a jednocześnie… zwalnia załogę. O co tu chodzi?

fot. Essential

fot. Essential

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Staszek

  Z tymi zwolnieniami nie jest tak do końca.
  Znam przykład firmy, w której Prezes zlecił wykonanie usytuowany wewnątrz firmy i jak poczytał wyniki to na tydzień zniknął z firmy.
  Jak wrócił, zwolnił 3/4 menadżerów średniego szczebla, uruchomił benefity i zaprosił pracowników na wyjazd gdzie ich przeprosił, że nie angażował się należycie w firmę.
  Jak się okazało po roku zyski firmy wzrosły o 15% , w drugim roku już o 30%

  Po prostu dupki, którzy awansowali na Stanisław menadżerskie bo mają gadanie i umieją się rozpychać, zrobili w firmie polskie piekło, mobbing, ucinanie premii, straszenie zwolnieniem, brak szacunku dla pracownika i produktywność firmy poleciała na łeb na szyję, pracownicy wręcz się bali próbować coś nowego i że strachem obsługiwali Klientów zbyt asekuranckoz Klienci odchodzili czując ta sztywność i brak elastyczności.

  Wystarczyło wywalić paru skur. synków że stołkow, zadbać o pracownikow, zapewnić im bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia i po ludzku przeprosić za to obozowe traktowanie.
  Dziś mają dużo lepsze wyniki i nie mają problemów z rotacja pracowników.

  Reasumując, czasem trzeba zwolnić debili hitlerowców żeby uwolnić potencjał całej firmy.
  To wpis dla Prezesów, zróbcie audyt swoich podkomendnych bo może się okazać, że macie sabotażystów we własnej firmie.

  Jeśli pracownicy boją się przełożonego to znaczy, ,e ten przełożony się nie nadaje na swoje stanowisko. Przełożony to powinien być mentor, autorytet porywający ludzi do działania, a władza to służba a nie przywilej.
  A kto ma zapędy dyktatorskie, zawsze może nad sobą pracować, poczytać, pójść do psychologa, na kurs zarządzania i zmienić się, bo pod butem w kajdanach nie rodzi się kreatywność czy lojalność tylko bunt.

  • bogymen

   Świetnie napisane 🙂

  • 0001

   To co przedmówca napisał jest oczywistą oczywistością , prostą prawdą, którą jakże ciężko zrozumieć „szefom”, którym słoma z butów wystaje. Nie wystarczą doktoraty gdy człowiek durnowaty. Ja niestety z takim czymś mam do czynienia na codzień, ech…

 • Jurek9lp

  Jak się nie ma kasy, to ciężko coś zwojować, nawet z dobrymi pomysłami. Nie mają szans z wielkimi korporacjami, a kto liczy że coś sensownego wypuszczą, ten jest marzycielem 🙂

 • 0001

  Ten Smartfon był swoistą rewolucją designu, który powinien zawojować rynek niczym OnePlus. Lecz brak rozsądnych decyzji i brak myślenia nie pozwolił firmie wypłynąć! Wielka szkoda! wielka szkoda!

 • mozilla007

  Jak by nie gadac to nawet nowe iPhony są wzorowane na ich rozwiązaniach.


reklama