, Newsy Samsung Smartfony

Samsung Galaxy F – składana bestia, na którą czeka cała branża

Reklama Samsunga w 2013 roku / fot. Youtube, Samsung

Reklama Samsunga w 2013 roku / fot. Youtube, Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Halo

  Użycie tylu nawiasów w tak krótkim tekście jest nieprofesjonalne i sugeruje jakby autor nie wiedział o czym pisze

 • jotek44

  Kierunek dobry, urządzenie praktyczne z uwagi na wymiary (w trybie smartfona), ale nie wróżę mu oszałamiającego sukcesu tuż po premierze. Upowszechni się nie wcześniej niż w 2020-2021 roku, ale jednobryłowce tak szybko nie znikną. Z powodu niższej ceny nadal będą chętnie kupowane, oferując topowe podzespoły i wysoką wydajność .

 • EdmÓnd

  Wygląda jak lusterko od Poloneza

 • Kerto

  Nie to proste od strony technicznej. Np. folię można zginać mnóstwo razy, o ile nie zostanie załama. Tylko, że folia jest jednorodna w strukturze. Monitor złożony jest z kilku warstw i do tego ma jeszcze elektronikę. Ile zgięć wytrzyma taka kanapka? I do tego czy to będzie wygodne w użyciu? Rendery pokazują, że z jednej strony jest grubszy niż z drugiej. Na obudowie musi być więc zawias. Jak gruby będzie taki telefon? Bardzo jestem ciekaw co Samsung wymyśli? Inna sprawa, że jak pomysł się sprawdzi to Apple zaraz to podchwyci, trochę przerobi i wszyscy wyznawcy będą wniebowzięci, że dostąpią możliwość kupienia nowinki za cenę samochodu. Normalnie taniocha.

  • LinekPark

   I choćby Apple weszło na rynek składaków po 3 latach, to będzie na nim pierwsze. O tym też trzeba pamiętać…

 • LinekPark

  Składanie nie.
  Ale to konieczny krok pośredni.
  Ja czekam na rozwijanie sobie do wybranego rozmiaru, ale na razie to marzenia.

  • Kerto

   Ale jak zwijanie to musi być jakaś forma rolety, czyli wałek na jednym z końców. Lenovo ma takie tablety (w walcu jest bateria), ale dla mnie to niewygodne.

   • LinekPark

    Czekam na taki materiał, co będzie się rozciągał bez problemu. 😉

 • tom

  Moim zdaniem pomysł upadnie zanim ktokolwiek w PL zobaczy to na oczy. Nie wierzę że uda sie zrobic ekran, który wytrzyma tysiące składań. Musza byc jakieś zawiasy itp. A to oznacza podzielony ekran i utrudnione czytanie. Poza tym wytrzymałość tego typu wynalazku na noszenie w kieszeni … to sie nie może udać. Chyba że zaproponują coś zupełnie innego od tego co do tej pory widzieliśmy na grafikach. Podobnie było z LG Flex. Nawet fajnie to wygladało, ale nikt nie chciał tego kupić. Albo LG modułowy … Pewnych problemów technicznych z integralnością sprzętu po prostu nie da się rozwiązać. W tamtym roku chyba lenovo pokazało tableto-laptop, i też z tego co pamiętam mieli problem z zawiasami. No nic pozyjemy zobaczymy.

 • Alex

  Raczej dobry kierunek. Wszystko zależy od tego, jak bardzo będzie wytrzymały taki składany ekran, jaka będzie jego cena i ewentualny koszt naprawy, wymiany.


reklama