, Promocje Sony

Tak się powinno rozpoczynać sprzedaż! Sony Xperia XZ3 z fajnymi prezentami już w Polsce

Fot. Sony

Fot. Sony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Monika Aleksandrowicz

  Trochę drogi ten sony, bynajmniej dla mnie prawie. Wolę sobie jednak coś tańszego kupić, bo nie lubię przepłacać za telefon, dlatego przeniosłam się do Virgin Mobile bo mają mega super oferty. W pakiecie na kartę #gigadaje za 25 zł mam aż 15 gb internetu i spokojnie mi to starcza na cały miesiąc.

 • Kerto

  Jest jeszcze jedna promocja, w której bonus przebija wszystkie. Trzeba wyjąć telefon jaki się ma, zadzwonić do kumpla i przy flaszce pośmiać się do bólu brzucha z Sony i z tych co pozwalają robić z siebie idiotow za 3,5k wydane na pudełko wielkości dwóch paczek papierosów. Czy za 3,5k czy za 0,5k to dalej tylko telefon.

  • Mirek

   Gdyby było tak jak piszesz,to dlaczego ludzie kupują droższe telefony ? Dla szpanu ? Niekoniecznie,droższe słuchawki są wykonane z lepszych podzespołów,stąd ich wysoka cena.
   Czemu ludzie,którzy mają kasę kupują droższe samochody,np. Mercedesy klasy S,a nie Fiaty Punto ?
   Przecież drogie i tanie samochody również jadą.

   • Kerto

    Już dałeś sobie zrobić wodę z mózgu, kiedy porównujesz telefon do samochodu.

    • Mirek

     Telefonami interesuję się od 20 lat.
     Dwadzieścia lat temu również były drogie i tanie telefony.Zasada była i jest ta sama.

     • Kerto

      Dokąd jest zwierzyna dotąd są myśliwi.

   • Piotr Zet

    Akurat to sie nie sprawdza w przypadku Jabłka. Cena wysoka,a przewaga nad konkurencją żadna

    • Piotr Celigowski

     tak pisze większość, która nigdy jabłka nie używała…

     • bogymen

      Zatem oświeć nas wszystkich w czym takim urządzenia Apple są nad konkurencją? Konkrety? Z całą pewnością nie w wyższej funkcjonalności, w lepszych aparatach, wydajności baterii, jakości wykonania. Jedynie przychodzi mi do głowy sam system, ale zdajesz sobie sprawę, że system ten nie będzie odpowiedni dla wszystkich? Ja spróbowałem i wolę androida, zależy to od użytkownika, oba systemy mają swoje wady i zalety, lecz żaden z nich nie góruje nad drugim. Zatem słuchamy, tylko nie mydl oczu i pisz konkretnie w czym góruje Apple nad konkurencją 🙂

     • Kerto

      To co wyprawia Apple z cenami to należy raczej nazwać lichwą a nie sprzedażą. I tak pisząc pokazujesz, że należysz do rzeszy rych, którzy stracili zdolność samodzielnego myślenia. Zgadzając się na tak lichwiarskie ceny każdy kto to coś kupuje pozwala jednocześnie, aby inni producenci robili to samo. Więc cenę jak za XZ3 ludzie traktują jak mega okazję. Ciekawe, że pośród moich znajomych, ci którzy mają kasę używaj jakieś zwykłe średniaki a ci zadłużeni po uszy na ogół Ajfony, Ski albo coś podobnego.

     • Piotr Zet

      Tak pisze fanatyk który nie na pojęcia co się dzieje na rynku i zaklina rzeczywistość jakie apple jest niby emejzin

     • Don Wasyl

      Tak pisze koleś, po którego zdjęciu profilowym widać że używa jabłka non stop. Nie masz przypadkiem na drugie Brajan?

  • Direct

   Jeśli ktoś używa smartfona intensywnie, to trzeba mieć co najmniej dobrego średniaka lub flagowca, niekoniecznie najnowszego. Komfort używania choćby zeszłorocznego flagowca względem budżetowca za 500 PLN to niebo a ziemia. Przy średniaku różnica nie jest aż taka, ale wciąż odczuwalna.

  • Don Wasyl

   Idąc twoim tokiem myślenia to trzeba być skończonym kretynem, żeby pić flaszkę z kumplem, skoro można kupić kilka jaboli po trzy złote i wyjdzie na to samo.
   A tak wogóle smartfon nie jest telefonem geniuszu, funkcja telefonu to tylko jedna z wielu, przykro mi że przespałeś rewolucję technologiczną. To tak jakby nabijać się z zakupu samochodu, bo można sobie kupić wygodne fotele za ułamek tej ceny i też wygodnie posiedzieć

   • Piotr Celigowski

    Głos rozsądku


reklama