, Newsy Smartfony

Oto RED Hydrogen One. Nuda Panie, nuda

fot. CNET

fot. CNET

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • umpas

  Jakość zdjęć to ma być zdaje się jedna z największych zalet tego smarta. Inna kwestia, że dość długo go majstrowali. Im dłużej będą przekładać premierę tym gorzej. Żeby się nie skończyło jak w przypadku pierwszego essentiala. A skoro bebechami nie będzie mógł się zbytnio chwalić, to wypadałoby, aby te foty robił przynajmniej na poziomie kompaktów za 50% jego ceny, czyli z półki 800$. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem było robić smarta na spółę z inną firmą, która ma już doświadczenie na polu gsm. Chyba, że nie chcieli, aby ktoś zbyt wścibsko zerkał na implementację kamerki. Ciekawe na ile to będzie zabawka dla entuzjastów? Moduły Reda, znając ceny Reda, pewnie do „rozsądnych” nie będą należały.

 • Przemyslaw Kalytta

  Bebechy ma jak najberdziej ok, do tego dojda moduly, a kamera w tym telefonie ze zdjec jakich widzialem zmiata Pixela i Huawei pod dywan. RED po prostu zrobil kamere z mozliwoscia wykonywania polaczen 😛

  • Joorre

   Plus hologramu wyświetlanie

 • Kamil Kolontaj

  Kolejny artykuł o niczym bo nie wiadomo co to za firma , skąd się urwała itp.

  • TurboDymoMan

   Raczej skąd TY się urwałeś! To jest jest bardzo znana firma, może nie wśród gimbazy, ale poczytaj ciut o profesjonalnych kamerach. Co najwyżęj jako producent smartfonów jest nieznana…

   • Kamil Kolontaj

    Strona jest o smartfonach i nimi się interesuje a nie profesjonalnymi kamerami. Jak sam podkresliles jako producent smartfonów jest nieznana, więc pomysl zanim coś napiszesz. Nie wiem jak jest teraz u gimbazy bo szkoły już dawno pokonczylem.

    • TurboDymoMan

     to rozszerz horyzonty, zacznij się czymś więcej interesować, a nie pierdy pisać, że „znane jest jedynie to, czym się interesujesz”:)

     • Kamil Kolontaj

      Dobre bardzo dobre jakbym tylko smartfonami się interesował . Nie interesują mnie „profesjonalne” kamery to na siłę nie będę się interesował, po prostu oczekiwalem że autor wspomni coś o firmie , rozumiem zeby to był Sony , Samsung itp to bym się nie czepiał .

 • SlvecK

  W dupie szczypi jak się czyta takie wypociny z narzekaniem na S835 i 6 GB Ramu. Chłopie ty piszesz żeby pisać czy masz jakiejś minimalne pojęcie o technologii?


reklama