, Android Samsung Smartfony Telefony

5 największych sukcesów firmy Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Grzesiek

  Ja mam solida i jest najmocniejszy ze wszystkich jakie mialem robilem nim zdjecia pod wodą upadl mi sporo razy i dziala ok. Całe lato praktycznie jestem na wodzie puki co mnie nie zawiódł. Oby wypuścili kiedyś równie wodoszczelny i mocny ale z lepszym aparatem.

 • tomek

  Moim zdaniem Samsungowi najlepiej wychodzi kopiowanie Apple w porównaniu do reszty producentów. Bynajmniej wielki komplement to nie jest ale zawsze.
  Firma nic tak właściwie twórczego nie wymyśliła. Galaxy S zerżnięty od iPhona, sprzedaje się nieźle bo jest tani.
  Galaxy Tab to kopia iPada. Samsung też skopiował MacBooka Air.
  Nie życze Samsungowi żle, ale mogliby wymyślić coś swojego. Ich sukces spowodowały w miare niskie ceny, a nie wysoka jakość produktów.

 • Frontal

  Solidy sukcesem?! Mam b2100 i NIKOMU z rodziny nie zdarzył się tak awaryjny telefon! Nie widzi masy plików na karcie pamięci, był 5 razy w serwisie, znowu go będę musiał zanieść bo mikrofon mi pada. Software porażka, obuowa sie łatwo rysuję i obija- jednym słowem porażka.

 • Marcin „Azawakh” Wojciechowski

  Jestem fanem Samsunga i nie zamierzam tego ukrywać. Moim zdaniem to firma wiodąca prym w dziedzinie nowoczesnych technologii. To od niej Apple kupuje procesory do swoich iPhone 4 i chyba najchętniej pozywa ją o sądu nie dlatego, że kopiuje iPada ale dlatego, że produkty Samsunga świetnie się sprzedają. Samsung ma naprawdę wiele udanych sartphonów i tabletów ale cierpi na swego rodzaju „nadprodukcję” sartphonów zapominając o aktualizacji starszych równie udanych jak i przełomowych modeli jak wymieniony tu Galaxy S a wcześniej modeli I7500, któy jest przodkem całej rodziny Galaxy (powinna o nim być mowa tym materiale a nie ma). Samsung poza tym, powinien bardziej zaangażować się rozwój swojej Bady, która mogłaby być tym czym jest dla Apple iOS. Wielka szkoda, że Samsung zaprzepaścił sprawę i jego Bada nie jest oceanem a co najwyżej kałużą bez wielkich możliwości. Mimo to wkładw rozwój tehnologii GSM, IT Samsunga jest ogromny i każy następny smartphone w moich rękach będzie pochodził od Samsunga a najnowszym zakupem będzie oczywiśicie Galaxy Note. Samsung da się lubić!

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Fakt fakt 😉 dzieki za czujnosc

 • DrateK

  Galaxy S ma ekran 4 calowy a nie 4,3 😛


reklama