, Android Newsy Play Telefony

Huawei P20 64GB zadebiutował w ofercie Play. Ponadto zmieniono ceny 41 urzadzeń

Huawei P20 / Fot. gsmManiaK

Huawei P20 / Fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Charvny

  Tak Play traktuje swoich stałych klientów, który posiadają w sieci kilka numerów i są z nią od 5 lat.
  Podpisałem przedłużenie abonamentu przez internet.
  UWAGA !!! ABONAMENT 160zł !!!
  Wyraźnie miałem wyszczególnione, że dostane kartę z internetem do domu bez limitu (lejek po 100GB, ale to normalne…). Nic poza telefonami w paczce nie dostałem.
  Dzwonie na infolinie, pytam się co i jak. Dostałem informacje, że wystarczy iść do punktu i wyrobić duplikat karty. W punkcie wszyscy zdziwieni, nikt nie wie co ma zrobić. Dzwonię ponownie na infolinie. Konsultant (tym razem inny) powiedział, że takiego internetu „nie widzi” w mojej ofercie, prosi abym złożył reklamacje.
  Złożyłem reklamacje, czekam… Po kilku dniach dzwoni do mnie Pani z działu reklamacji – reklamacja odrzucona, ponieważ w regulaminie mojej oferty nie ma takiej promocji. Lekko zdenerwowany mowie, że dostałem w/w informację na stronie i taką ofertę powinienem dostać. Po rozmowie oraz pokazaniu zrzutu ekranu, moja reklamacja miała zostać ponownie rozpatrzona.
  Po 14 dniach od podpisania umowy, konsultantka ponownie zadzwoniła do mnie z informacją, że moja reklamacja nie zostanie uznana (Pani powoływała się na regulamin mojej oferty).
  Podziękowałem, poszedłem do konkurencji. Przeniosłem wszystkie numery, 35 zł no limit od osoby, telefony kupiłem na allegro w ratach 0…

  uploads.disquscdn.com/image…3fb90d.jpg

 • kyjgel

  Za 1zł w ofercie za 160zł/mc kupiłem wersję 128GB 3 miesiące temu. Ktoś tutaj próbuje robić w bambuko klienta na legalu.

  • Adrian Nowakowski

   No przecież to Play…z resztą każdy abonament robi klienta w jajo

  • mozilla007

   To i tak przepłaciłes.

   • kyjgel

    Po odliczeniu abo wychodzi 100zł. Razy 24 miesiące to 2401zł. Więc taniej niż w sklepie w oficjalnej dystrybucji. Więc nie, nie przepłaciłem

   • kyjgel

    Po odliczeniu abo wychodzi 100zł razy 24. Razem 2401zł. Taniej niż w oficjalnej dystrybucji. Więc nie, nie przepłaciłem.

    • Tomek Jędras

     Czyli liczysz abonament 60 zł miesięcznie? Oferty no limit są wszędzie po ok 30 zł.
     Czyli jednak przepłaciłeś

    • mozilla007

     Odlicz sobie od 160 te 25 PLN i wychodzi w zaokrągleniu 130x 24, czyli 3150. Ja mojego kupiłem nowego w euro za 2800 parę miesięcy temu. Doliczyć brak zasięgu i ograniczenia transferu i w Play bym wziął za darmo to tak.

     • kyjgel

      TIDAL dodasz i masz minus 480zł,a korzystam z niego cały czas. Nie wiem „skąd Ty mieszkasz” ale u mnie mam ciągle LTE i zero problemów z zasięgiem. Ale dzięki za troskę o moje pieniądze 🙂

     • mozilla007

      Chorzow, Bytom, Katowice. Ciągły problem z zasięgiem był. Na Chorzowie to nikt się nie umiał dodzwonić do mnie i smsy dochodziły jak się udało to i po 1h. Zmiana operatora na tym samym sprzęcie i wszędzie LTE+. Dodatkowo jak się jechało autostradą to też w Play brak zasięgu, a teraz ciągle jest. No to chyba nie wina sprzetu, jak na tym samym było minimum LTE.


reklama