, Newsy Samsung Akcja partnerska

Strefa promocji Samsung w morele.net – sposób na tańsze zakupy

0

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kerto

  Niedawno smalił tu jakieś farmazony człowiek, który się podawał za marketingowca LG i wyzywał ludzi od bezimiennych bohaterów internetu. No mamy Samsunga i LG, do których chyba zaczyna docierać, że rączki mają już umazane w nocnikach. LG na razie wciska kit o wielkości firmy a Samsung promuje flagowce. Co będzie dalej jak to nie wypali? A raczej nie wypali.

 • Andrzej Andrez

  Generalnie wykonanie tych promocji samsunga to jakaś porażka. Głośnik… dostałem już nawet nr listu przewozowego. I tak od tygodnia wisi status „przesyłka jeszcze nie nadana”,
  Z odkupem to samo. Najpierw nie wyświetlił się kod po regulaminowych 14 dniach. Reklamacja kolejne 2 tygodnie. W końcu otrzymałem kod i wysłałem stary telefon do Frankfurtu nad Odrą. Dokładnie tydzień temu dostałem informację, że sprzęt został przyjęty i czeka na oględziny technika. Nie ma więcej, żadnego postępu.
  Niby jeszcze wszystko mieści się w ramach czasowych z regulaminu (z wyjątkiem kodu na odkup), więc cierpliwie czekam.
  Jeśli faktycznie ktoś podejmuje decyzję o zakupie któregoś telefonu z promocji i liczy na szybką realizację, to niech lepiej poszuka gdzie indziej, telefonu tańszego o te promocje.

 • Ryszard Hrynkiewicz

  Samsung do promocji ODKUP wybrał firmę „krzak” KupimyTo. Odkup smartfona a w następstwie tego przekazanie gotówki z premią Samsunga mocno kuleje. Firma nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile.

 • Mati ツ ™

  Po co taki gówniany artykuł? Oszustwo. To nie jest żadna szczególna obniżka. Przykładowo w RTV można wybrać Samsung Galaxy s9 gold lub s9+ gold, zapłacić odpowiednio 2899 lub 3399 zł, użyć widniejący przy telefonie na stronie RTV kod na zniżkę na odpowiednio 100 lub 150 zł, dostać 600 zł zwrotu od Samsunga i głośnik Marschalla. Zniżka większa i to o sporo.

  Jeżeli ktoś lubi zabawę, to w x-kom można kupić Samsunga Galaxy s9+ w zestawie z Samsung Dex Pad za 3549 zł. Wziąć telefon na 30 rat 0%, gdzie sklep spłaci pierwsze 3 raty, więc zniżka wyniesie 354,9 zł. Sprzedać Dex Pada za 200-250 zł. Otrzymać zwrot 400 zł od Samsunga i głośnik Marshalla.

  Można też wziąć s8 lub s9 z kodem z promocji studenta i ratami, również będzie taniej.

 • Mirek

  Najpierw promocja w Play,teraz w morele na telefony Szajsung.
  Widać gołym okiem,że sprzedaż spada.

 • Staszek

  Samsung sam napompował najpierw cenę,że większości ludzi na ziemi nie stać na ich telefony, a teraz kombinuje jakimiś promocjami, żeby zwiększyć jego sprzedaż i przy okazji zdobyć dane osobowe uczestników promocji.

  Normalnie komuchy, stworzyli sobie sami problem, który dzielnie próbują pokonać.


reklama