, Android Honor Newsy Smartfony

Honor Magic 2 ma mocną kartę przetargową w temacie baterii. Grafen może zrobić różnicę

fot. Honor

fot. Honor


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Alex

  U mnie śmiga aż miło. Mogę Ci tylko współczuć, że użytkujesz coś 1,5 roku i jesteś niezadowolony i nic z tym nie robisz tylko narzekasz. Coś mi tu pachnie hejtem…

 • http://przemyslaw.pawliczuk.pl/ eRIZ

  A na konwencjonalnym aku musiałbyś już po paru godzinach szukać źródła prądu, faktycznie malutka różnica.

 • Mistrzu

  Wyobraźcie sobie teraz smartfon ktory jako pierwszy zaoferuje prawdziwie grafenową baterie której pojemność sięga 25000mAh i zapewnia 10 dni na jednym ładowaniu. Marzenie. Sprzedaż na ogromną skale murowana. Szczególnie jak byłby to jakiś rozpoznawalny flagowiec.

 • JanLodz

  Dobry ruch Huaweii. Jeśli coś pójdzie nie tak, jeśli baterie tego rodzaju okażą się niewypałem (lub co gorsza właśnie „wypałem” dosłownie 🙂 to ucierpi firma córka.

 • Alex

  Honor dzisiaj a Honor trzy lata temu. Zrobili ogromny postęp i cenowo są w miarę dostępni. Co najdziwniejsze ich telefony nie zwalniają po roku, czy nawet dwóch latach. Mogę coś o tym powiedzieć bo użytkuje jako o drugi telefon od 2,5 roku ich średniaka Honor 5X i jak do tej pory spisuje się rewelacyjnie. Może nie jest to design dzisiejszych czasów, ale obudowa jest świetnie wykonana. Jak tak patrzę na dzisiejsze „nocze” to dochodzę, do wniosku, że nie mam na co go wymienić… Ale nie ukrywam, że czekam na Galaxy A7 2018 bo podoba mi się ta prostota w wyglądzie a i cyferki w benchmarkach mnie nie interesują.


reklama