, Apple Newsy Smartfony

iPhone Xs Max ma najlepszy ekran na świecie – lepszy nawet od tego w Galaxy Note 9

fot. Apple

fot. Apple


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • stark2991

  To nie jest prawda. Porównałem wyniki XS Max do Note 9 i nie jestem przekonany, czy ekran w iPhone jest lepszy. Przegrywa w najważniejszych kategoriach. Oczywiście różnice są naprawdę minimalne i oba te ekrany są fantastyczne, bliskie perfekcji, ale jednak. Przykładowo maksymalna jasność w Note 9 to 710 nit dla 100% APL, w XS Max to 660 nit. Z tego też powodu Samsung ma wyższy ” Ambient Light Contrast Rating”. Dalej, DM podaje, że XS Max ma rekordowo niski współczynnik odbić na poziomie 4.7%, ale to nieprawda, bo Note 9 ma 4.4%.
  Note 9 ma też lepszą kalibrację, w trybie sRGB i DCI-P3 ma błąd odwzorowania na poziomie 0.5 JND, natomiast iPhone już 0.8 JND. Nie potwierdzają się więc słowa pana Żołyniaka o najdokładniejszym odwzorowaniu.
  Jak więc widać ekran w XS Max nie jest bezspornie najlepszy, ani lepszy w każdej kategorii. Raz wypada lepiej jeden, raz drugi, i nie odważyłbym się tytułować nowego modelu tym najlepszym, akcentując że jest rekordowo dobry.

 • MrTofu

  Bzdura. Jedynie Xs ma dobrą baterię. Radzę poszukać np testy X i 8+ vs Note 8 i np LG V30

  • Mariusz Nowak

   Gosciu wrzuc na luz bo ci zylka pierdzaca peknie.Poczytaj dzisiejsze newsy ze nowe dupofony znow maja problem z zasiegiem ( nawet wifi).Wasz guru kiedys przy dupofonie 4 mowil ze zle trzymacie telefony.Wiedz idz do sklepu kup dupfona za 4000 i ciesz sie ekranem 720 p…Taki ekran to ja mialem w 2012 roku.Dletego uwielbiam z wsmi dyskutowac bo nawet ta wasza firma ma wasvza idiotow.

 • Damian

  Przede wszystkim jestem ciekawy czy autor tego artykułu w ogóle sprawdzał to co napisał: „Na plus należy także zaliczyć nieskończony kontrast oraz refleksy na poziomie zaledwie 4,7 procent – jest to najniższa wartość w historii oraz kolejny rekord matrycy Xs Max.”
  Sprawdziłem na Display Mate i Note 9 ma wartość mniejszą: 4,4%. Na stronie Display Mate jest napisane „The iPhone XS Max has one of the lowest Screen Reflectance levels that we have ever measured for a Smartphone.”, czyli ma jedną z najniższych a nie najniższą wartość. Niższe wartości dla tej konkretnie kategorii mają również: Note 8, Note 7, S9, S8, S7, S6 i iPhone X (wg Display Mate).
  Trudno jednoznacznie określić, który z tych smartfonów ma lepszy ekran, ale wg testów Display Mate w większości kategorii to ekrany w Samsungach Note 9 i S9 mają lepsze parametry.

 • Patryk MSR

  Note8 nie ma najgorszej baterii sam używam . Pozatym iphone zawsze miały słabe baterie


reklama