Trwają testy randkowego modułu w aplikacji Facebooka, który ma zastąpić użytkownikom serwisy randkowe, takie jak Tinder, oferując synchronizację z samym Facebookiem. Ta informacja faktycznie może budzić pewne obawy, jednak gdy całej sprawie przyjrzeć się z bliska – ma to sens.
Przede wszystkim, Facebook Dating działa w trochę inny sposób, niż popularny w tej kategorii aplikacji Tinder. Nie ma tu mechanizmu przesuwania w lewo i w prawo. Jest za to system pytań i odpowiedzi, które mają rozpocząć rozmowę na temat zainteresowań udostępnionych w profilu. Oprócz tego, użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z grup oraz wydarzeń, co znacznie zwiększy funkcjonalność.
Moduł ma być zintegrowany z samym Facebookiem tylko na tyle, aby pozwolić użytkownikom udostępnić tyle informacji, ile chcą, co ma zmniejszyć obawy o ochronę swoich danych osobowych, które z pewnością zaistnieją – zwłaszcza po niedawnych aferach.
Randkowanie to coś, co widzieliśmy na Facebooku od bardzo dawna. Chcemy, aby ludzie mogli łatwiej i wygodniej się angażować. Myślimy, że nadszedł właściwy czas
– powiedział Natan Sharp, Product Manager Facebooka.
Gdy wprowadzono funkcję My Story do aplikacji Facebooka, Snapchat stracił jedną z najbardziej wyróżniających go funkcji. Czy ten sam los spotka Tinder? Sądzę, że może to być całkiem prawdopodobne. Zwłaszcza, że sam mechanizm poznawania ludzi jest znacznie ciekawszy i bardziej rozbudowany. Oprócz tego, Facebook Dating posiada niewielkie ograniczenia, jednak przede wszystkim jest w pełni darmowy – bez żadnych opcji premium.
Póki co, trwają pierwsze testy w Kolumbii. Według przedstawicieli Facebooka, jeżeli wszystko pójdzie dobrze i nie będzie żadnych problemów z produktem w tamtym kraju, globalizacja usługi może zaskoczyć nas już za kilka miesięcy.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Honor Win Turbo oficjalnie zapowiedziany przez producenta na 29 maja. Dzięki przeciekowi z Chin znamy…
Samsung Galaxy S27 Pro otrzyma ekran o przekątnej zaledwie 6,47 cala, ale mimo tego ma…
Już niedługo odbędzie się premiera najnowszej serii OPPO Reno 16. Niemniej wiemy, czego możemy się…
HMD Vibe 2 zgodnie z zapowiedziami zadebiutował, ale w Europie nie ma dla niego miejsca.…
Mega petardy pojawiły się Epic Games. Cotygodniowe rozdawnictwo jest jeszcze lepsze niż ostatnio. Chętni przez…
Wiedziałem, że tak będzie. vivo V70 5G staniał w Polsce brawurowo: aż o 22,5% i…