, Android Newsy Samsung

Android Pie z Samsung Experience 10 na screenach!

Galaxy S9 / fot. Samsung

Galaxy S9 / fot. Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darth Vader YT

  Na s7 jeszcze powinna trafić. Tak sądze

 • cukru

  Szkoda, że nie dodaliście screena z ustawień telefonu, bo wygląda to okropnie.

 • LCD

  Aktualizacje były istotne o ile wprowadzały nowości. Ale w pewnym momencie tych nowości było mało i głównie google zgapiało od nakładek konkurentów (w tym sporo od Samsunga) i wtedy najnowsze aktualizacje straciły na znaczeniu (poza tymi bezpieczeństwa). A najgłupsze aktualizacje w stylu: tu zegarek bardziej na środek, tu ikona bardziej zaokrąglona itp.Przecież to wszystko powinno się dać załatwić dedykowanym tematem wizualnym i tyle.

 • Tomek

  Kiedyś za czasów pierwszych Galaxy S, nakładka Samsunga sprawiała, że niedorobionego Androida dało się używać i w ogóle na niego patrzyć. Android 2X i 4X w wydaniu Samsunga to była dla mnie jedyna alternatywa dla iOS (który z kolei oczywiście technicznie był nieprawdopodobnie upośledzony i ograniczony). Ale czasy się zmieniły, czysty Android jest ładny, funkcjonalny, a dziś liczą się przede wszystkim szybkie aktualizacje do nowej wersji. Dlatego zamiast czekać na kolejnego Galaxy S, czy co tam pokażą, czekam na Nokię 9.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429/ Marek Czajkowski

  Nie uwierzę póki nie zobaczę. Zawsze Samsung dawał premierę nowego Androida na premierę nowej eski, więc i teraz będzie podobnie, a nowy Galaxy S7 dalej lata na Oreo.

  • Darth Vader YT

   „Nowy galaxy s7” no wiesz ale nowym można nazwać s9 a s7 już ma 2 lata na karku. Mi nic nie tłumacz bo wiem że to dobry telefon i wgl. Ale producenci i tak po jakimś czasie zapominają o starszych flagowcach :/

  • http://mojapasjamojswiat.blogspot.com Emilia Ulanowska

   Nie zawsze warto aktualizować telefon, który świetnie działa. Nowy android może nadmiernie go obciążyć.


reklama