, Google Newsy Smartfony

Google Pixel 3 i 3 XL – pierwsze oficjalne zdjęcia

Google Pixel 3 oraz Pixel 3XL/ Fot. Slashleeks

Google Pixel 3 oraz Pixel 3XL/ Fot. Slashleeks


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • XaeroPL

  Najpiekniejszy telefon z tej serii 😍, a 3/4GB RAM-u to wystarczająco.

 • John

  Hmm toz te zdjęcia z jakimiś obudowami gumowymi są, telefonu prawie nie widac

 • Bartłomiej Jankowski

  Które to są te pierwsze oficjalne zdjęcia z tytułu? Bo jakoś nie mogę skumac

 • M B

  Problemem nie jest 4 GB ram tylko obleśny notch w XLu i brak złącza jack.

  • Marek

   Oczywiście że 4 GB jest problemem. Android jest ramożernym systemem, który spożytkuje każdy megabajt pamięci. 6 GB daje wymierne korzyści, aplikacje dzięki temu szybciej się odpalają i można ich odpalać więcej. Są w necie speedtesty i zawsze smartfony z 6+ GB RAM bez problemu pokonywały smartfony z 4 GB RAM. Poza tym developerzy z czasem się rozleniwią i będą pisali bardziej ramożerne aplikacje i 4 GB w przyszłości będzie za mało.
   Poza tym Pixel będzie kosztował nawet 999$ i w telefonie za taką cenę jakiekolwiek braki są niewybaczalne. Niby dlaczego LG G7 i SGS9 tak były jechane i słabo się sprzedają? Właśnie m in przez 4 GB RAM.
   Ja z dwojga złego już wolałbym tego nieszczęsnego notcha niż 4 GB RAM.

 • Mistrzu

  Najbrzydsze z dotychczasowych pixeli. A dotychczasowe pixele były najbrzydszymi smartfonami w historii tej branży. W mniejszej wersji ramy jak w pierwszym iphonie, w większej najpaskudniejszy notch na rynku. Szykuje się hit. Mam nadzieje ze to jednak dalsza część tej akcji z fałszywymi wyciekami. . .

 • Jakub

  Szczerze powiedziawszy to pixele prezentują się równie atrakcyjnie co hmmm…. Ciężko wymyśleć jakieś sensowne porównanie.
  Szczerze powiedziawszy to mam nadzieję, że mimo wszystko nie potwierdzi się ten wyglad ponieważ kompletnie do mnie nie przemawia zwłaszcza wygląd Pixela XL

 • galakty

  Ohydnie – nie musicie już klepać newsów 😀


reklama