, Newsy Operatorzy

Armagedon: Play szybszy od Plusa! Sprawdź, który operator ma najszybszy internet mobilny

Fot. Play

Fot. Play

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marek Medalion

  Zgadzam się opcja z pakietami jest na duży plus

 • Tomciech

  powiem tak po wielu perypetiach z mobilnym netem trafiłem na ofertę a2mobile i raczej nie zmienię jej szybko. cena rewelacyjna prędkość na dobrym poziomie.

 • Kojak23

  u nas w pracy jest kiepso z zasiegiem, ja mams ferie mobilna w komorc ei mi dziala bez zarzutow, a inne sieci to roznie bywa..

 • luki pt

  Mam firmowy numer od PLUSa i prywatnie PLAY, oba maja LTE ale Plus gubi zasiec a Play sie przelacza na T-Mobile czasami, wniosek xD

 • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

  Z Playa uciekłem a do Plusa nigdy nie pójdę 😉

  • Preza

   A ja poszedłem i do dzisiaj żałuję…

   • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

    Współczuję. Niech to będzie dla Ciebie dobra lekcja, żeby nie popełniać takich błędów w przyszłości.

    • Preza

     Już 4 numery uwolniłem. Jeszcze tylko dwa w tym mój. Jeszcze rok… 🙁
     Ale jest opcja, że w przypływie weny zapłacę im karę byle umknąć.

  • Anna Bella

   a próbowałeś a2 mobile?

 • Piotr Zet

  Żadne zaskoczenie Play rozbudowuje w końcu.

  • Morski Morświn

   Nawet na wsiach powstają ich maszty… będzje dobrze tylko ofertę na internet muszą poprawić bo mają drogo i mało w pakiecie 🙂

 • Antoni Morczanowski

  Armagedon to mają Polskie rodziny na co dzień i horror jak przetrwać od 1 szego do 1 szego ,,, w Polsce ludzie pod sklepami stoją często godzinami by dostać taniej ziemniaki,chleb czy owoce,widać jak straszna bieda panuje w Polsce, rodzin nie stać na jedzenie, co drugie dziecko nie dojada,u mnie w kamienicy sąsiedzi proszą na kolanach o szklankę cukru,lub mąki,o 2 złote na batonik dla dziecka.Masa Polskich dzieci marzy o pomarańczy,o bananie lub cukierku,biednych rodzin nie stać na jedzenie i zapłacenie czynszu.Ponad 50 % Polaków posiada stare 10-15 letnie telefony z klawiszami bo nie stać ich na kupno jakiegokolwiek telefonu dotykowego.Ludzie biją się w marketach na kawałek tańszej wędliny lub tanie jabłka,gruszki.Wielu Polaków marzy o spróbowaniu smaku pomarańczy lub mango.Ludziom w nocy śnią się owoce,wędliny.W Marketach ludzie proszą o plasterek szynki,bo na więcej ich nie stać. Mieszkamy w tak koszmarnym kraju.Emeryci nie mają na leki,starsze osoby jedzą same bułki,czasem cebula z patelni.Sąsiedzi w mojej kamienicy jedzą cały miesiąc chleb z keczupem,lub same ziemniaki.Głodne dzieci pod blokiem proszą o kawałek chleba oto polska koszmar do życia dla milionów ludzi.W tramwajach,autobusach czuć straszny smród potu,kału dlaczego? bo ludzi w Polsce nie stać na mydło,szampon,ludzie myją się raz na 3,4 miesiące lub na Święta.Znajomi myją się wszyscy w 1 misce dziecko,potem rodzice.Woda służy do podlewanie kwiatów nie stać ich na wodę .

  • adonim

   Ty tak na serio? 😀 bez przesady. W takie cuda nie uwierzę, mimo, że wiem, iż w tym kraju się nie przelewa.

   • bogymen

    Znaczy to tylko tyle, że mało rzeczy widziałeś w życiu, ale to nie oznacza, że to co kolega napisał wyżej nie jest prawdą a jakiekolwiek zabawne dla Ciebie emotki w takich tematach zachowaj dla siebie. Ludzie pomimo 21 wieku i technologii, która głównie pomaga korporacjom, mniej zwykłym ludziom wciąż żyją w wielkiej nędzy. Oczywiście nie należy popadać w jakieś skrajności, ponieważ kolega powyżej skupił się wyłącznie na złych aspektach życia w Polsce i poruszył przypadki, które są obecne, aczkolwiek jest ich nieznaczna ilość. Ogólnie trzeba napisać, że aż tak źle nie jest, ale kolorowo również nie. Temat rzeka, ale nie należy zapominać, że również wiele osób mieszka w złych warunkach dla siebie na własne życzenie, powodów takiego stanu rzeczy jest wiele np. nawyki lub niechęć do zrobienia czegokolwiek i pozostawania na utrzymywaniu Państwa. Jednak jeden szczegół jest wart odnotowania, większość osób starszych na emeryturach nie jest w stanie opłacić własnych leków, bez których nie mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie i z tym Państwo zupełnie nic nie robi, za to robi wszystko aby dawać pieniądze, które polskie rodziny ochoczo biorą, ale których większość z nich nie potrzebuje. Nie wierzcie w to co jest w Telewizji i to o czym mówią w mediach, otwórzcie szerzej oczy. Pisze to m. in. Pracownik Socjalny, obudźcie się z tego letargu.

    • Di

     Przez 28 lat ten kraj nic ludziom nic nie dał więc żadna łacha skoro chcieliśmy być w uni europejskiej.Kilka lat temu znajomy poszedł do waszej nędznej opieki społecznej o pomoc i dostał 70,00 zł na jedzenie i 50,00 zł na ubranie.Pracownik socjalny zapytał czy nie bierze jakiś leków to żeby pokazać fakture i na drugi dzień pokazał na 50,00 zł.
     I wiecie co zrobili odleli mu ta kwotę i wypłacili 70,00 zł.Walcie się z waszą opieką bo wy dostajecie premie jak ludziom nie dacie i środki wracają do budżetu więc nie pisz głupot hieno z opieki społecznej!

     • bogymen

      „Waszą”? Nie ma to jak określać wszystkich ludzi pracujących w danej branży jedną miarą, przypadków jest tyle, że można napisać o tym książkę, masz o tym jak widzę znikomą wiedzę. Jeśli myślisz, że wystarczy napisać na forum kilka słów o tym co poszło nie tak w pomocy społ., która nie dała należytej pomocy danej osobie i na tej podstawie skrytykować wszystkich pracujących pr. socj. to serio pogratulować umysłu. Każdy przypadek jest analizowany indywidualnie itd. Poza tym nawet chyba nie zdajesz sobie sprawy, że to nie pracownik socjalny pisał regulaminy danej placówki, nie on pisał ustawę o pomocy społecznej, czasem jest tak, że choć pracownik socjalny chce komuś naprawdę pomóc, to w rzeczywistości choć bardzo tego chce, nie może, dlatego, że nad nim stoi przełożony (kierownik/dyrektor) i musi postępować według tego co jest w regulaminie i ustawie a nie według własnego sumienia. Tyczy się to nie tylko pomocy społ. tylko ogólnie wszystkiego, można o tym gadać godzinami, ale to nie ma najmniejszego sensu, bo Ty już swoje zdanie jak widzę masz. Trochę refleksji i spojrzenia na problem obiektywnie by Ci się jednak przydało przed skrytykowaniem kogokolwiek, większość ludzi ma tendencje do patrzenia jedynie przez własny czubek nosa i niczego poza nim nie widzi.

    • Jack Gral

     Ty jesteś pracownikiem socjalnym???? Czy tylko tak sobie napisałeś…

     • bogymen

      Między innymi tak, po co inaczej miałbym o tym wspominać? Ta funkcja nie jest niczym czym można się chwalić, nie taki był mój zamysł jeśli o to Ci chodzi, napisałem to po to aby czytający mój post mógł zauważyć, że sytuacje wspomniane przeze mnie znam z autopsji i nie pisze tego bo coś tam mi się wydaje, lub coś tam czytałem i stąd mogę mieć takie spostrzeżenia… Dzięki właśnie tej pracy poznałem wiele takich sytuacji, ale nawet przed jej rozpoczęciem o takich przypadkach wiedziałem. Nie wiedziałem tylko, że jest ich tak dużo w mojej okolicy a co dopiero w całej Polsce, dlatego kolega powyżej ma dużo racji ale tak jak napisałem wcześniej skupił się wyłącznie na tych najgorszych przypadkach, aż tak źle nie ma, to bardzo długi temat a jesteśmy na portalu technologicznym i w sumie możemy zakończyć na tym. Pozdro 🙂

     • Jack Gral

      Jako wolontariusz w Caritas spotykałem się i nadal się spotykam z różnymi sytuacjami, ale… opis Antoniego Morczanowskiego jest… mało wiarygodny i x razy przejaskrawiony… konkretnie… czysta niewiarygodność.

  • Jack Gral

   Powiem ci że ładnie oPOwiadasz… z tym myciem się raz na 3,4 miesiące… w jednej misce… Bomba!!! POwięszować wyobraźni.

 • Krystian.Makow

  No tak, wyniki jak zawsze – Orange i T-Mobile na czele, u różowych jak widać ping o niebo lepszy niż u pozostałej trójcy, a to chyba najważniejsze.

  • Preza

   Bo na wiosce w srodku lasu wyciagam do 20 mega predkości na LTE800 z timobajla, a Plus 0,3 mega H+ (jest i LTE od Aero do 1 mega o ile wogóle chwyta zasięg) I tak jest w wielu miejscach, także „wiejskie” LTE podbija średnie prędkości.


reklama