, Newsy T-Mobile

Huawei Mate 20 lite w T-Mobile. Sprawdzamy, czy warto go kupić

Fot. Huawei

Fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Iwona Czerwinska

  za taką cenę zdecydowanie bym nie kupiła.. nie mam ochoty podpisywać jakichś wiążących umów i splacać telefon kilka lat.. dobrze że przeniosłam się do Virgin Mobile gdzie płacę jedynie 19 zł miesięcznie i mam spokój

 • bogymen

  38 zł miesięcznie za no limit to nie jest w żaden sposób atrakcyjny koszt abonamentu. Bez problemu można mieć to za około 20-25 zł na kartę, także kupując powyższy tel. na wolnym rynku i dobierając ofertę na kartę w porównaniu do oferty t-mobile z opłatą 80zł miesięcznie oraz 599zł na start możemy zaoszczędzić w ciągu 24 miesięcy kwotę 312-432 zł a jeśli dobierzemy faktycznie to co jest nam potrzebne to spokojnie zaoszczędzimy 600 zł/24 miesiące i to tylko jeden przykład jak nieopłacalny jest w tej chwili abonament z tel. wyższe abonament to już w ogóle abstrakcja, w tym należy pamiętać, że omijając tel. u operatora nasz tel. będzie z czystym oprogramowaniem a co za tym idzie będzie dostawał aktualizację oprogramowania na bieżąco zaraz po tym jak wypuści ją producent. Brand = długie oczekiwanie na update. W tej chwili mało który tel. jest opłacalny aby go wziąć w abonamencie jakby nie napisać, że żaden. Jeśli ktoś nie chce przepłacać, polecam zdrowy rozsądek i prostą kalkulację kosztów.

  • Parrot Max

   Znakomicie opisane.

  • Piotr Zet

   Więc czy w tym nolimits za 25zł będę miał rozmowy SMS, MMS bez limitu i 1 GB internetu w UE? Czy będę miał dostęp do usług typu VoLTE i VoWiFi jeśli ten telefon będzie miał je uruchomione? Co do brandu nie moge się zgodzić ostatnio często gęsto operatorzy szczególnie T-Mobile i Orange maja aktualizację dla niektórych modeli jeszcze przed czystym softem albo kilka dni po. Śmieci można zawsze odinstalować bez problemu.


reklama