, Newsy nju Mobile

nju mobile rozdaje gadżety za przeniesienie numeru

nju mobile

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marcel Kryspin

  A ja właśnie siedzę i szukam koncepcji dla ucieczki z njumobile. Nie mam nic sieci do zarzucenia, poza cenami. Które miały wynosić tyle a tyle, a wychodza 3 x większe. Głównie przez wprowadzenie „darmowego” internetu w ilości 9 GB, który może być wykorzystywany dopiero po zapłaceniu drogo za „służbowe” kilkasem MB. Dzięki temu rachunki które się kształtowały ok 15 PLN poszły w ciągu półtora roku na ponad 40. Akurat w telefonie używam niewiele internetu, ale w przydziałowych MB się nie mieszczę. Dlatego z dodatkowych korzystam raptem z 1-2 GB, reszta przepada. Taniej i to mocno wychodzi na płatnym Aero2, gdzie za 3 GB płaci się 5 PLN. Ponieważ mam 4 telefony, sumarycznie mi się to opłaci (wszystko razem ponad 70 PLN taniej). Nie żebym nie miał na zapłatę, ale jak większość nie lubię jak ze mnie drą łacha. Co byście polecali? Mało dzwonię, nie smsuję, trochę uzywam netu – głównie sport, wiadomości i pogoda.

 • Bodzio

  Tą promocje można połączyć z promocją Payback hdzie teraz można otrzymać 7777pkt ??

 • Staszek

  Używam NJU i jest OK o ile ropnie się za 9 zł drugi numer i w ten sposób odpadnie koszt utrzymania drugiego numeru.
  Mogłoby jednak NJU w dobie rozwiniętego LTE podwoić limity internetu.
  Jednak te 10GB co dają na start to mało, dzisiaj te 10 GB spokojnie można zamienić na 50GB.
  Niedługo wejdzie 5G i kto pierwszy je u nas wprowadzi ten zabierze Klientów, bo tam internet faktycznie będzie już bez limitów i tylko ostatni dziad będzie limitował.

  A poza tym jest OK, LTE działa (te 10Mb/s jest w centrum miasta), awarii nie zauważyłem w ostatnich dwóch latach i co włączysz (usluga) to działa.
  Jedyne dziadostwo jakie Orange odpierdala to pobieranie 25 zł za wymianę karty sim.
  Musiałem chodzić i obcinać sumie za10 zł bo zlamasy nie chcieli wymienic, a jestem ich klientem, więc siemka pasująca do tel powinna mi się należeć jak psu woda w dzień upalny.

  Poza tym dziadostwo jest OK.

 • Mateusz Arkadiusz Wiśniewski

  To w końcu kamerka smartwatch mysz czy raczej głośnik słuchawki


reklama