, Newsy Smartfony Vivo

VIVO X23 zachwyca i znowu pokazuje wyższość Chin. Dlaczego?

fot. VIVO

fot. VIVO

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Zbigniew Fistaszek Trzeci

  To podniecanie się istnieniem notcha w telefonie przypomina rozmowy chłopców w rurkach, którzy zastanawiają się czy będą wyglądali ładnie z koczkiem na głowie 😉 Po prostu szczyt peda… ups, poprawność polityczna nie pozwala dokończyć 😉

 • cyc997

  Bardzo fajny telefon, niestety nie dostępny w Polsce, a szkoda.

  • variete

   niestety nie dostępny w Polsce

   W szkole nie doszliście jeszcze do etapu pisowni „nie” z przymiotnikami? Piszemy „niedostępny”!

 • xaliemorph

  A jakie wsparcie dot. Androida jest wyżej wymienionych producentów? Mają wydania jednorazowe typu nowa wersja Androida jak kupisz nowy telefon?

 • Jacek Filarski

  Notch taki jak w Essential Phone, a nie „zmodyfikowany pierwotnego typu z iPhone”. Ten był dużo później i niestety ta plaga narasta.

 • IdiotsFucker

  Nie no wcięcie identycznie jak w syfphone… Nie wiem czy to brak informacji, ignorancja czy celowe zagranie, ale to essential miał notcha pierwszy I ten jest zdecydowanie bardziej podobny. Bieda widzę idzie pełną parą.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Essential nie miał notcha pierwszy 🙂

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Essential nie miał notcha pierwszy, tylko Sharp, od którego Essential kupiło ekran do swojego telefonu 🙂

   • bogymen

    Dowodzi to tylko tego, że jednakowoż przyznałeś, że producenci serwując nam notcha kopiują rozwiązania innych producentów a nie apple a z tego co czytam głównie to właśnie apple jest wymieniany przez Was jako producent, z którego się kopiuje a nie tego, który sam kopiuje rozwiązania innych firm, a tak jest jeśli chodzi o wycięcie w ekranie. Mało rzetelne stanowisko.

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     Niestety, ale bycie pierwszym nie oznacza, że ktoś kopiuje pierwszego 🙂
     Gdyby iPhone X nie miał notcha, to 90% obecnych smartfonów też by go nie miało.

     • bogymen

      Nie zmienia to jednak faktu, że telefon z artykułu czerpie garściami właśnie między innymi z takiego essential phone, nie wiem jak można tego nie zauważyć, przynajmniej w tym przypadku wspominanie o firmie Apple jest nie na miejscu bo mija się to całkowicie z prawdą jakoby ten vivo skopiował wycięcie od nich. Przekazujcie bardziej rzetelne informacje, dotyczy to nie tylko tego, ale także specyfikacji (np. screen to body ratio itd.) danego telefonu, nie powtarzajcie marketingowego bełkotu producenta ale zweryfikujcie dane i przedstawcie je tak jak jest to naprawdę, nie powielajcie bzdur, ponieważ psujcie sobie jedynie opinie o Waszym portalu.

    • Michał

     Ty masz jakiś kompleks? Apple skopiowało notcha od essential? Czy ty sam wierzysz w brednie które piszesz?

     • bogymen

      W którym miejscu napisałem, że Apple skopiowało notcha od essential? Czytaj ze zrozumieniem, bo wyciągasz własne wnioski, które mają się nijak do tego co napisałem. Notch pojawił się jako nowe rozwiązanie u firmy Sharp i to ona była pierwsza firmą, która zastosowała to rozwiązanie. W innej formie pojawił się on w iPhone X u Apple daje to chyba oczywisty wniosek, że prekursorem w jego zastosowaniu nie jest Apple a Sharp oraz ewentualnie nieco później essential, a VIVO x23 z artykułu czerpie garściami od nich, co można zauważyć po jego wyglądzie a nie od Apple ale to właśnie ta firma jest wymieniana jako pierwsza od której inni kopiują, ale zapomina się o tym, że Apple jedynie to rozwiązanie spopularyzowało ale nie wprowadziło na rynek jako pierwsza i o to mi chodziło. Na portalach technologicznych coraz mniej jest rzetelności i dlatego zwracam po prostu uwagę.

 • jotek44

  RAM-u 8/10 GB a procesor Snapdragon 670 ?! O rozdzielczości ekranu i pojemności akumulatora brak informacji, więc zachwyt autora trochę na wyrost. Nie wiadomo też jak kamery foto/video będą się sprawdzały w praktyce. Optymalizacja systemu i nakładka też na razie nie sprawdzone ! Zachwyty będą uzasadnione po super wynikach testów !

  • bogymen

   Zachwyty (nawet jeśli nie ma nad czym) tym bardziej w tytule artykułu są bardzo ważne aby ilość wejść na stronie się zgadzało. Wszędzie te same praktyki 🙂


reklama