, Newsy Samsung Wearables

Samsung Galaxy Wearable – nowa aplikacja dla Samsung Galaxy Watch

Galaxy-Watch

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Grzegorz

  Moim zdaniem Samsung powinien zostać jeszcze przy Tizenie ale powinni go powiększać/ulepszać. Co do płatności NFC również ubolewam bardzo nad jego brakiem w Polsce… powinni jakoś dogadać się z Google w tej kwestii by można było używać go na zegarkach Samsunga.

 • Ijsselborg Hjs

  Witam
  Czyli w kwestii platnosci nic sie nie zmieni? Jakie sa opcje platnosci tym zegarkiem w Polsce? A w szczegolnosci poprzez ING?
  NIe kupilemS3 bo czekalem na nowy zegarek. Za 3 tygodnie bede w USA i tak sie zastanawiam czy go kupic czy nie. Najbardziej zalezy mi na platnosciach.
  Ale to rozumiem tylko bedzie mozliwe kiedy Samsung Pay zostanie udostepniony w Polsce?

  • hejKamil

   W kwestii płatności nic się nie zmieni. Opcje płacenia w Polsce są… ŻADNE. Niezależnie od banku – żadne. Żeby płacić Gearem S3 przez NFC (oraz innymi zegarkami z Tizen OS) to Samsung musi wprowadzić i uruchomić usługę Samsung Pay w Polsce. Jednak na dzień dzisiejszy nie zapowiada się, że to nastąpi prędko (jeżeli w ogóle). Samsung tłumaczy to zbyt rozwiniętą konkurencją i brakiem zainteresowania przez inne firmy (oraz banki) żeby podpisać jakiekolwiek umowy

 • Outside the Wall

  Biorąc pod uwagę, ze galaxy watch w absolutnie niczym nie jest lepszy niż 2 letni gear s3, to uważam ze lepiej by zrobili gdy watch działał pod kontrola wear oś. Przynajmniej można by nim płacić.

  • Darth Vader YT

   Chyba sie da nim płacić ale jest to troche skomplikowane

   • hejKamil

    Wystarczy, że Samsung zmieni system swoich zegarków z ich autorskiego Tizen OS na system od Google. Synchronizacja z Google Pay (Android Pay) wszystko „załatwi” bo wszelkie sprawy związane z możliwościami sprzętu są spełnione jednak software ogranicza :/

 • as007

  Szkoda, że nie zrobili zegarka na Wear OS.


reklama