, Android Newsy Phablety Samsung

4-letni Samsung z nową aktualizacją! Producent jeszcze pamięta o tym świetnym smartfonie

Samsung Galaxy Note 4 / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note 4 / fot. gsmManiaK.pl


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • james cole

  przed chwilą została zainstalowana aktualizacja, zobaczymy co wniosła nowego. paczka aktualizacji ważyła 622 MB. wersja mojego to XEO

 • jotek44

  Zgadzam się z powszechną opinią, że Note 4 to był i wciąż jest jednym z najbardziej udanych modeli Samsunga ! Używam go nadal, bo jego atuty nie straciły na znaczeniu mimo upływu 4 lat. Mój pracuje na Exynosie 5433 a wydajnością nie ustępuje najnowszym dobrym średniakom. Tak powinny być tworzone współczesne smartfony. Note 4 dowodzi, że coroczne zmienianie urządzeń to zbędna strata pieniędzy !!! Mam tylko wątpliwości, czy wersja regionalna „C” też otrzyma omawianą aktualizację ?! Informacje mówią o odmianie „F”. To byłaby łyżka dziegciu w beczce miodu.

 • Armani

  Miałem note 3 i 4, dziś s8, ale największe wow robił właśnie note 4. Bardzo dobrze wspominam ten telefon i mało tracił na wartości, bo z 1500 udało się to sprzedać. Roczny s8 już chodzi sporo poniżej.

  z niecierpliwością czekam na przyszły rok i s10, Huawei p30 pro, Xiaomi mi mix 3, Xiaomi mi9 i 1+7, będzie w czym wybierać i być może nie będzie to Samsung, bo już nie wyróżnia się niczym szczególnym.

 • Tomasz

  Czytam newsa i czytam, autor zostawia szczegoly na sam koniec. Czytam i zastanawiam sie czy to android 8.1, czytam do konca i co? Gora urodzila mysz. 🙁

 • Majkel

  Zapewne chwyt marketingowy. Sprzedaż S9 idzie słabo więc odrazu zrobili update starego note’a bo chca pokazać serie note w dobrym świetle przed premierą kolejnego ogrzanego kotleta. Nie żebym narzekał bo to świetne telefony jak i Ski ale odgrzanie dwoch flagowych serii to perfidna zenada.

 • elvis182

  Serio można kogoś pochwalić za krytyczny błąd w oprogramowaniu? Przecież tej poprawki by nie było gdyby nie on.

 • Dragon84

  Mam ten smartfon, działa naprawdę świetnie. Smartfon ma 4 lata a działa jakby dopiero wyszedł z sklepu.

 • Radzio

  Galaxy Tab S 8,4 WiFi XEO także dostał aktualizacje. Po niecałych dwóch latach przerwy.

 • Dragon84

  O kurcze mam właśnie tego samsunga więc może trafi do Polski, byłbym miło zaskoczony.


reklama