Korporacja Panasonic wypuściła na rynek nowy smartfon – model SoftBank 102P współpracuje z Androidem i odznacza się m.in. grubością poniżej 8 mm (7,8 mm). Co prawda nie jest to wynik na miarę tych osiąganych przez niektórych azjatyckich producentów (mowa np. o modelach NEC Medias ES N-05D czy Huawei Ascend P1 S), ale i tak jest się czym pochwalić. Czym jeszcze może się poszczycić smartfon?
Prezentowana słuchawka jest pyło- i wodoodporna. Sprzęt bazuje na dwurdzeniowym procesorze TI OMAP 4430 o częstotliwości taktowania na poziomie 1 GHz i został wyposażony m.in. w 4,3-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 960×540 pikseli, aparat 8 Mpix oraz moduły Bluetooth, Wi-Fi i GPS. Na pokładzie znajdziemy 1 GB pamięci operacyjnej, 32 GB pamięci wbudowanej oraz czytnik kart pamięci formatu microSD.
Sprzęt o wadze 102 g współpracuje z systemem operacyjnym Android 2.3, ale przewidziana jest aktualizacja do wersji Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Akumulator o pojemności 1150 mAh (nie uważacie, że to trochę za mało?) zapewnia ponoć do 5 h pracy w trybie rozmowy oraz do 310 h pracy w trybie oczekiwania. Początkowo smartfon dostępny będzie jedynie na rynku japońskim – później powinien się pojawić także w innych państwach.
Źródło: Torg
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…