, Meizu Newsy Telefony

Meizu szykuje dwa świetne flagowce – znamy specyfikację Meizu 16 i Meizu 16 Plus

Fot.gimochina

Fot.gimochina

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Norbert

  ja mam meizu mx 4 i podarowałem go mojej mamie. Nie miałem z nim żadnego problemu. Poz tym że wymieniona została bateria z racji wieku. Bo ma 4 lata. W tamtym czasie to był jeden z lepszych smartfonów na rynku. Dziś mam s8 plus i już mam drugie urządzenie, mało tego które tez jedzie zaraz do serwisu. Meizu to naprawdę niedoceniana marka na naszym rynku. A poziomem audio bije na głowę większość
  produktów

 • smartmaniak

  Ciekawe czy będzie dobry dac.

 • Alex

  Fajnie to wszystko wygląda, martwi mnie jedynie bateria w Meizu 16, dosyć skromne ogniwo jak na 6- calowy ekran. No i czy w ogóle pojawi się w Polsce w RTVEuroAgd? A jak tak, to jakie wsparcie serwisowe oferuje ta firma? Ktoś coś?

  • cyc997

   Meizu to bardzo solidna firma, z serwisem nie ma większego problemu. To taka konkurencja dla xiaomi, jednak jeśli nie lubisz miui to flyme jest jeszcze bardziej zakręcony. Lubię miui, do flyme za nic nie mogłem przywyknąć. Różnice do xiaomi to zwykle trochę wyższa cena, lepsze aparaty i audio (tutaj meizu naprawdę stawia wysoko poprzeczkę). Niestety na 90% musisz się przygotować na custom romy, bo flyme jest mega ciężki w użytkowaniu, chociaż ma swoich fanów. Nie opłaca się kupować meizu w Europie, w Chinach kupisz dużo taniej.


reklama