, Android Google Newsy

Oreo toczy się bardzo powoli. Potwierdza to najnowsze zestawienie udziałów Androida

fot. Google

fot. Google

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • M. Shrek

  Google sam sobie winny jak poszedł na taki układ z producentami smartfonów ich systemu Google Android jest zależny od wielu firm które marki telefonu nie chcę wypuszczać nowch wersji andreoida zabezpieczenia aktualizacji oprogramowania , firmy liczą na sprzedaż nowych smartfonów z nowym wydaniu androida a starsze niestety już nie dostają aktualizacji oprogramowania od wielu lat zajmuje ten problem fermentacji oprogramowania andreoida , Apple ios inny system niestety nie mam z tym problemu błędu jak Google pod tym względem bezpieczeństwa Google powinien się uczyć od konkurenta Apple , już prawie 9 będzie jak użwuży IOS jeszcze się nie zdarzyło mi nie dostał aktualizacji systemu ios naurządzeniach od Apple , po zakupie do 3 lat iphone dostają aktualizacjie systemu Apple iPhone niestety ma jeszcz stary iPhone 5s już nie dostanie aktulizacji Apple nie opsłuży nowego oprogramowania z przyczyn technicznych już smartfona iPhone , działa bezproblemowo jak wszystkie inne od Apple iPhone , z Antkiem wieczny problem aktulizacji czy dany producent da aktualizację nowego oprogramowania andreoida , Apple pod względem jakości dużo lepszym rozwiązaniem jest Appel iPhone nie czeka sobie zawracać głowy , niestety nie ma jeszcze idealnego systemu , Firefoks pracuje nad stworzeniem swojego systemu operacyjnego na urządzeniach mobilnych będzie konkurencja o by nie jak Windows mobile 😤

 • May Czos

  „w tym kontekście Google ma się czego uczyć od Apple.”

  Nie, nie ma. To są dwa kompletnie różne ekosystemy, porównywanie ich w tej kwestii jest naiwne i świadczy o braku kompetencji autora.

  PS. Po choinkę komuś 8.1? Do nakładki nie wnosi on kompletnie nic bo producenci sami połatali większość dziur gołego Androida.

 • Dragon84

  Każdy producent olewa starszych użytkowników bo im zależy by ludzie kupowali nowsze modele. Długo to nie zmieni się.

 • Staszek

  Jakby Google sie wkurzyl i powiedzial tak, ze kto nie bedzie wspoeral aktualizacjami swoich smartfonow 3-5 lat temu cofam licencje na sklep google play.
  Skonczyloby sie olewanie wszystkich i tych duzych jak samsung jak i malyvh chinczykow (byliby na czystym androidzie i aktualizacje bylyby od Google).

  • May Czos

   Nie, wtedy cztery największe firmy by się ze sobą spiknęły, stworzyły swój system i swój sklep na bazie AOSP i zabraliby Googlowi ponad 40% klientów.

 • thecoolkid 😎

  „Wprowadzanie na rynek kolejnych odsłon systemu z „robocikiem” idzie koncernowi z Mountain View wyjątkowo opornie”

  Może dlatego, że to nie oni go wprowadzają tylko producenci telefonów 😂 najnowszy system jest na 100 procentach telefonów wyprodukowanych przez Google 😉

  • Grzegorz Stępniak

   Dokładnie tak. To samo miałem napisać. Od autora artykułu należałoby oczekiwać znajomości tematu.

 • Andrzej Piotr

  System powinien być płatny dla użytkownika na zasadzie np 10 czy 20$ i aktualizacje w ciągu 90 dni od premiery

  • cukru

   Aktualizacje nie obchodzą praktycznie nikogo poza entuzjastami, a ty proponujesz takie rozwiązanie?


reklama