, Motorola Pierwsze wrażenia Telefony

Kilka dni z Moto Z3 Play. Czy nowa Motka zachwyca przy pierwszym kontakcie?

Motorola Moto Z3 Play / fot. gsmManiaK

Motorola Moto Z3 Play / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • GOśĆ

  Według mnie to super, że ma wyświetlacz Super AMOLED, można to uznać z niewątpli wie tego smartfona, myślę że czytnik lini papilarnych umiejscowiony z boku urządzenia to też uznać za bardzo ergonomiczne rozwiązanie i o wiele bardziej praktyczniejsze od czytnika na pleckach (choć to rzecz gustu) i no oczywiście dołączane moduły są na plus i to by było na tyle z plusów a minusy jest ich wiele 1-to wysoka cena, 2-to przestarzały procesor myślę
  że to jakieś nieporozumienie w tej cenie powinien być co najmniej 660 w bieda wersji ale jeżeli mówimy o sprzedaży tego smartfona od jesieni to powinien mieć już dzisiaj procesor Snapdragon 710 na dzień dobry. 3-to chip graficzny Adreno 509. Nie można przejść obok tego tak obojętnie, nie da się.

 • indlvarn

  Dla zainteresowanych w x-kom jest dziś promocja na Moto g5s plus 3/32gb za 699 zł.

 • Konrad

  Szukając w google znalazłem że w xkom będzie 😉
  https://www….zarny.html

 • luk_morphos

  Zapowiada się ciekawie tylko szkoda jednak tej baterii… Na pocieszenie jest moto mods powerpack ale to jednak nie to samo – mam Moto Z Play i na co dzień o baterię nie muszę się martwić – powerpack traktuję awaryjnie, albo po prostu zabieram go na weekend i nie muszę się martwić czy będę miał gdzie podładować swoje urządzenie. Noszenie powerpacka codziennie mija się z celem, moim zdaniem nie do tego został stworzony. Po za tym Moto Z3 Play prezentuje się znakomicie, a i o jego działanie jestem spokojny.

 • adonim

  smartfon ok, gdyby tylko nie ta cena.

 • Walconen

  Czy dodatkowa bateria znacząco pogarsza chwyt, komfort korzystania ze smartfona?


reklama