, Motorola Newsy Telefony

Moto Z3 i One Power niebawem oficjalnie. Motorola zaprasza na konferencję

Moto Z3 Play_3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Joanna

  Moto One power podobnie jak coraz więcej smartfonów ma proporcje ekranu 19:9. Niedługo producenci przejdą na proporcje 21:9, ciekawe w jakim kierunku to będzie szło i kiedy na nowo zostanie odkryty rewolucyjny i niezwykle praktyczny format 16:9, może kiedyś ktoś wyprodukuje smartfona z ekranem o proporcjach 16:10, bo takie proporcje były moim zdaniem najwygodniejsze przy używaniu w pionie oraz w pozycji poziomej i zapewniały dużą przestrzeń roboczą nawet przy niezbyt dużej przekątnej i kompaktowych rozmiarach.

 • Faithless 993

  Jestem ciekaw na jakiej podstawie autor wysunął wnioski, że Moto Z3 będzie miała ekran full hd? Pierwsza Moto Z miała qhd więc ja bardziej skłaniam się do tej opcji. Co do RAMu to nam nadzieję, że będzie minimum 6 GB.

 • Darek

  Za późno, po wielu latach używania Motoroli ( od czasów Motoroli NMT jeśli ktoś jeszcze pamięta ten model ) przesiadłem się na chinola . Niestety dzisiejsza „Motorola” nie ma poza nazwa nic wspólnego z firmą którą była parę lat temu. Szkoda.

 • abc def

  W końcu. Ile można korzystać z Moto Z? Oby do Polski jak zwykle zawitała. Moto Z3 to jednak nie rewolucja jak zawsze a ewolucja Moto Z. Wcześniej X Style… To był bajkowy smartfon, szkoda że się mi rozwalił w kawałki.

 • Pricq

  Dzisiaj dostałem Oreo na Moto Z2 play.

  • Faithless 993

   To starsza moto z play dostała oreo wcześniej 😉


reklama