, Meizu Newsy Smartfony

Meizu 16 z najbardziej oczekiwaną nowością w tym roku. To będzie świetny flagowiec

fot. Meizu

fot. Meizu

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
 • Czerwik73

  Pytanie czy czytnik w ekranie jest czymś tak wyczekiwanym i tak znaczącym udogodnieniem. Bo dla mnie akurat w przeciwieństwie do redaktora jednak nieco lepsze zdjęcia w nocy od konkurencji są istotniejsze

 • jotek44

  Pisanie tekstów „na hektary”, to przypadłość redaktorów tego serwisu. Na polskich branżowych portalach króluje mowa-trawa i osobiste „przemyślenia” zamiast merytorycznych konkretów ! Radosna twórczość i pisanie oklepanych frazesów dla spełnienia redakcyjnego obowiązku !

 • Paul Wolf

  To jest jakaś masakra, praktycznie każdy artykuł na tej stronie to straszne lanie wody, zero konkretów, lanie wody i tyle. Teakstu tyle, że glowa boli a poziom merytoryczny to dno i 5 metrów mułu. To mi przypomina opowieści mojej babci.
  Gdy chciala np opowiedzieć co jej się przytrafiło np w zeszły weekend to tak opowiadała, że dochodziła do momentu, w którym opowiadała o tym jak to było w czasie wojny. I to jest dokładnie w tym artykule. Miałobyc coś o jednej nowości meizu a wyszło bezsensowne opowiadanie, byle tylko pisać i dojść do określonej liczby znaków w tekście.

  • michal

   Prawda, lanie wody na takim poziomie, że aż czytać się nie chce


reklama