, Apple Newsy Telefony

iPhone SE 2 anulowany? Tak umarły kompaktowe smartfony

iPhone SE

iPhone SE

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Strampek

  Mam nadzieję że jednak nie jest to prawda najlepszy i najładniejszy iPhone w historii.
  Jak dla mnie mógł by być on zrobiony w stylizacji X z zachowaniem gabarytów i obstawiał bym że to będzie 3 iPhone bo po co robić tel pomiędzy standardem a wersją plus coś niby taniego ale bez szału … 5c nie wypalił wiec ten też bedzie nijaki.

 • Tomasz

  Biznes nie toleruje prozni. Nie bedzie se 2 to pojawi sie cos innego co zagospodaruje rynek.

 • ZIĘCIU

  Dla mnie trochę takie bezsensowne gadanie… Akurat iphone 8 jest dalej kompaktowym i bardzo wygodnym w użyciu telefonem, więc po co robić kolejny archaiczny z wyglądu telefon, skoro nawet taki iphone 6s wygląda nowocześniej, a byłby pewnie w podobnej cenie? Tak racja, SE jest jeszcze mniejszy, ale wątpię że byłby duży popyt na telefon z 4 calowym ekranem, gdzie wszyscy producenci w 2018 roku idą tylko w górę z jego przekątną.

  • cichy74

   Wyobraź sobie że jest pewna grupa klientów apple`a którzy używają smartfona jako telefonu przede wszystkim. Wyobraź sobie że jest pewna grupa dla której wygląd telefonów apple`a kończy się na SE bo po nim to już taki plastik fantastik. Wyobraź sobie że jest grupa klientów która używa SE właśnie dlatego że jest 4 calowy.

   • ZIĘCIU

    Wyobraź sobie, że jak pewna grupa używa smartfona jako telefonu przede wszystkim to wystarczy im, że kupi starego SE zamiast przepłacać. Wyobraź sobie, że jest pewna grupa dla której o wiele bardziej podoba się nowy iphone, a nie stary z archaicznym już wyglądem. Wyobraź sobie, że jest grupa ludzi, która woli mieć większy wyświetlacz co widać po wynikach sprzedaży iphona 8 i 8 plus. Wyobraź sobie, że mamy 2018 rok i dla pewnej grupy nie warto inwestować dziesiątków milionów $, które mogą nigdy się nie zwrócić.

    • cichy74

     archaiczny to jest Twój tok rozumowania

     • ZIĘCIU

      I właśnie na to czekałem aż się wyda… Witam typowego fanboya apple, który jak nie ma argumentów to zaczyna obrażać.

    • Homosapiens

     A teraz wyłącz wyobraźnię i zobacz że ta grupa ma do wyboru od zatrzęsienia telefonów. A ja i myślę że kilka innych osób chciało by coś poręczniejszego z dobrymi parametrami.

 • vonski

  Jest jeszcze taka możliwość, że z zewnątrz SE2 będzie taki sam jak SE, więc żadne nowe akcesoria nie będą potrzebne.


reklama