, Newsy Play

Jest afera! Dane klientów sieci Play w Internecie!

fot. Scanrail, Fotolia.com

fot. Scanrail, Fotolia.com


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Soverxdx

  Pan twierdził że zgubił portfel. Zostawił w sklepie telefon imię nazwisko na kartce. Pan poszedł do prawnika że nie został poinformowany zgodnie z rodo kto jest administratorem tych danych itp. Pani w spożywczaku dostała pismo od adwokata. Sprawa stanęła na 2 tys zł ugody żeby nie iść do sądu nie tracić nerwów czasu i kasy. Ale zapewne operator żadnych kosztów nie poniesie.

 • Wit Tar

  Czy ktoś widział salon własny Playa? ! Przecież oni tylko jadą na układzie partnerskim, a kiedy składałem reklamację to właśnie wpadłem w taki młyn – to nie Play odpowiada to partner, a pracownica już nie pracowała u partnera…mogłem jedynie pójść do sądu. Hurrra !!! Skończyłem raz na zawsze z Playem i każdemu odradzam z nimi mieć cokolwiek wspólnego

 • Marek

  Rozumiem, ze teraz Play zostanie ukarany karą 10 milionów euro lub do 2% wartości rocznego obrotu, zgodnie z Art. 32 RODO?

 • Grzegorz

  Nie martw się teraz każdy Janusz zakłada działalność gospodarczą i się nazywa szefem, prezesem, czy przedsiębiorca, biznesmenem. Bierze auto w leasing i jeździ nim do kościoła żeby pokazać na jaki sukces osiągnął

 • mozilla007

  No to komplet. Najgorszy zasięg, na wręcz brak. Internet mobilny porażka i ceny najgorsze na rynku. No i jeszcze dane sobie latają po internetach. Jak tutaj sieci Play nie polecać.

  • Mateusz Laszczka

   Jak najgorszy zasięg, skoro korzystają z infrastruktury kilku sieci? Zresztą po sobie widzę, że tam gdzie inni biegają i szukają zasięgu, albo im gubi połączenia, to ja nie mam problemu z tym. 😀

   • mozilla007

    No to co z tego ze z inneych nadajników, jak ciągle przelaczanie:
    – pochłania mnóstwo energii zbaterii
    – ciągle tylko abonent poza zasiegiem
    – internet działa jakby go nie bylo
    Dodatkowo z doświadczenia wiem że tam gdzie nie miałem zasięgu i nawet smsa nie szło wysłać i bateria na samym leczeniu znikła w oczach i po 8h miałem ledwo 20%, ba dodam że to centrum miasta dużego. To po zmianę operatora mam w tym samym miejscu, na tym samym sprzęcie mam tylki:
    – lte
    – idzie się do mnie dodzwonić
    – bateria starcza na 2 dni
    – mogę sam dzwonić i nawet smsy wysylac
    Nigdy mi się nie zdarzyło bym gdzieś zasięgu nie miał, a sporo po Polsce podróżuje i tam gdzie play nie dawał rady, tam mam minimum h+. Za czasów play to ja musiałem latać i szukać zasięgu, a to inni mieli ciągle.

 • Bar tosz

  www.wykop.pl/link/…na-google/

  A tutaj zaraz kolejna afera, gdzie Kruger&Matz kupuje sobie opinie wśród własnych pracowników 😀

  • GieKa

   Z tego co widzę na FB ten cały szef K&M jeździ czasem z jakimiś wykładami nt. budowania marki, zaufania itp. bzdetami. Ciekawe czy mówi na nich o wysyłaniu takich maili? 🙂

   • Bar tosz

    Tak, właśnie to jest szczególnie żenujące. Myślę, że ta sprawa powinna po prostu zostać nagłośniona, bo coś takiego nie może im ujść płazem.
    Na chwilę obecną usuwają na potęgę negatywy, więc chyba liczą na to, że ludzie się znudzą i przeczekają tą burzę.

    Sam Michał Leszek to już kompletnie fenomen. Równie dobrze zawodowy sportowiec mógłby nagrywać swoje treningi i uczyć innych, a na samym końcu skorzystać z dopingu.

 • regoat

  A to dziwka . Mam nadzieję , że jest związana jakaś odpowiednia umowa i ja zrujnują .

  • Qba

   Na bank nie odpowiada

 • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

  Aha, czyli że jak ktoś ma dostęp do bazy klientów ale nie jest zatrudniony przez operatora to to już nie jest problem operatora?
  Ciekawe kto zapewnił podwykonawcy system który pozwolił na wyeksportowanie takiej bazy i ciekawe po co w ogóle w salonie taka funkcja do której w dodatku ma dostęp szeregowy pracownik, który nie potrzebuje żadnej akceptacji.

  • regoat

   Oczywiście , że obchodzić bo mają problem . Podkreślają tylko , że to nie ich pracownicy którzy są wspaniali 😀

   • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

    Ja osobiście, jako były klient i potencjalny poszkodowany, mam to gdzieś czy to był ich pracownik czy bękarty putina 😀
    Z mojej perspektywy to była pracownica Play. Play zatrudnił sobie podwykonawcę więc to Playa pracownicy 🙂 A to, że formalnie Pani Grażynka która sprzedała bazę klientów, dostaje przelew od Pana Janusza z którym ma umowę to mnie w sumie grzeje, bo to Play zapewnił im dostęp do infrastruktury i bazy danych, która jak widać nie była wcale zabezpieczona 😛
    No nie ma bata żeby się wykręcili od odpowiedzialności i zrzucili winę na biednego Janusza 😀

 • SlvecK

  aaaaaaaaaaaa i co teraz? Koniec świata. Życie tyłu osób zagrożone. Jak ja w swojej firmie miałbym takich pracowników ja wy w waszym tzw serwisie technologicznym to albo już by mnie nie było na rynku albo jako szef bym się spalił że wstydu za swoich podwładnych.

  • miss de la prada

   A to nie ma przecinków, w tej waszej super elektronice?! 🤣


reklama