, Apple Newsy Telefony

Apple skopiuje Huawei. Nowy iPhone z potrójnym aparatem, który ma zgnieść konkurencję

fot. iDropNews

fot. iDropNews

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Łukasz

  2 aparaty u dioda po środku tak jak iPhone x

 • mozilla007

  Apple kogoś kopiuje ? Normalnie szok! Przecież oni nigdy nic takiego by się nie dopuścili. Przecież oni nawet amoled wymyślili.

  • Michał

   Następny z kompleksem iphona 🙂

 • maciejs11

  To nie są 3 aparaty. Są 2 i dioda led, w iPhonie X wygląda to dokładnie tak samo.

 • Michał

  Aparatów będzie 2 a nie 3. Po środku będzie dioda.

 • SmackThat

  Huawei wyznaczył kierunek? Chłopie weź się ogarnij bo piszesz takie bzdury, że rzygać się chce. Kierunek wyznaczyło apple, apple w modelu 7 Plus wprowadziło 2 aparaty, tym samym reszta zaczęła kopiować ten pomysł. Plotki o iPhone z 3 aparatami pojawiły się dużo wcześniej nić Huawei postanowił wprowadzić następną kamerę, która u nich nie wiadomo w ogóle po co się znajduje… Cofnij się trochę w przeszłość, a zobaczysz, że z każdego iPhone’a wszyscy kopiują rozwiązania, oczywiście z Chińczykami na czele.

  PS w iPhone dwa aparaty dają realną korzyść a w Huawei to tylko chwyt marketingowy. Ilość aparatów nie gwarantuje lepszej jakości, liczy się realna jakość, a jak wiemy w warunkach „polowych” można się Huaweiem co najwyżej podetrzeć, a nie do tego też się nie nadaje…

  • Maniek

   Powinieneś się leczyć. Ps. Dwa aparaty wprowadziło HTC w One M8 (a jeszcze wcześniej w Evo 3D sto lat temu).

  • Tomek

   Zobacz sobie zdjęcia jakie robi Huawei przy nocnym oświetleniu, a potem skasuj ten komentarz, bo się kompromitujesz fanboyu.

   • SmackThat

    Dokłanie wiem co piszę. Robi dobre zdjęcia, ale bez przesady oczywiście piszę o Huawei P20 Pro.

    Fanboya to sobie znajdź w rodzinie buraku.

    • mozilla007

     Nie używałem P20 pro to nie wiesz jak dobre zdjęcia nocne robi. Bije iPhona x już na starcie. Przy P20 pro iPhone x to tandetna chińska zabawka.

     • SmackThat

      Chyba żyjesz w innej rzeczywistości, rozumiem, że masz takie marzenia, ale wróć na ziemię

     • Runner

      Z tą tandetą to przesadziłeś, Huawei jest z Chin jak już :-))). To, że ma aparat lepszy ok, reszta w p20 kopiowanie X i nikt temu nie zaprzeczy, tylko fanboy Huawei, ale ta broda z czytnikiem na dole psuje efekt z tym notch. Reszta gorsza niż w takim S9+, Note 8, Pixel 2xl i jeszcze bym wymieniał.
      Jedynie Samsung HTC Sony zachowują swój styl, a nie kopiowanie wyglądu.

     • mozilla007

      No tylko że to Apple skopiowalo notcha od Chińczyków. Dodatkowo bateria lepiej trzyma w Huaweiu. Co ma takiego iPhone x żeby nie uważać go za zabawkę? IPhone x to słaba bateria, problemy z oprogramowaniem, mała możliwość personalizacji, gesty skopiowane z innych urządzeń. Nie ze jestem fanboyem, ale widzę jak robią z siebie glupa tym że twierdzą jacy oni innowacyjni, a faktycznie to kopia innych rozwiązań dostępnych lata temu. Popatrz jak klientów dymaja. Przykład wyginajaca się obudowa w 6. Oni o tym wiedzieli że tak będzie, a i tak wypuścili na rynek bubla i winili użytkownik za ten stan.

     • Runner

      Powtarzam po raz kolejny, to nie jest zabawka, zabawa to bardziej zmiany motywów, ikonek itp z której już dawno wyrosłem. Pierwsze gesty BB tak? a gdzie oni są teraz. Przypominam po Apple teraz Google w Android P wprowadza systemowo obsługę gestami. Powiedz skąd Apple skopiowało notch, jaki to Chińczyk ? Bo chyba nie EP który miał wyrwę całkiem innym kształcie, a to jak każdy kopiuje notch to widać do kogo najbardzej podobny i po kim to poszło. Mówisz o wyginaniu ? A co powiedz co wybuchowej premierze Note 7? Czy jakiegoś producenta w czasach teraźniejszych było stać na taką przykrą wpadkę ? Nie bronię Apple ani X, bo nie jest idealny, ale pisanie, że zabawka to jest śmieszne.

 • Anubis

  Wincy rdzeniufff już jest passe, teraz wincy aparatuf!!! A może doczekamy się w końcu wyścigu na większe ogniwa montowane we flagowcach? Tak wiem pomarzyć piękna rzecz…

 • Thou

  Ja nie rozumiem co ludzie z tym kopiowaniem. A kopiuje od B, B od C, C od A itd… Robi się to trochę śmieszne. A powiem więcej – kopia to jest tylko dla osób która patrzą na wygląd. Funkcjonalności która jest najważniejsza nie da się od tak skopiować.

  Co kogo obchodzi że Mi 8 wygląda jak iPhone X, czy iPhone 9 czy jakiś tam będzie miał 3 aparaty jak P20 Pro. Ważniejsze jest chyba jak co działa, a nie jak wygląda?


reklama