, Apple iOS Telefony

WWDC 2018, czyli iOS 12 i watchOS 5 – podsumowanie nowości

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • abc

  Apple moze generowac z roku na rok wiekszy przychod, ale faktem jest, ze z roku na rok widać coraz wieksza pustke i brak pomyslu. Zenujaco slaba konferencja a te rzekome usprawnienia to przy kazdej aktualizacji Windowsa 10 sa przemycane w ilosci n razy wiekszej. Tyle, ze Microsoft nie chwali sie nowym ekranem logowania organizujac konferencje rzekomo dla programistow. Gdybym mial to podsumowac to juz czas, aby Cook, Federighi, Ive i spolka odeszli na emeryture. Jakby zareagowal swiat, gdyby Elon Musk pokazywal animowane ikonki zamiast ladujacej rakiety Dragon lub jezdzacej Tesli? Zero postepu i dreptanie w miejscu. Nawet znienawidzony Nadella ma wiecej ciekawych pomyslow.

  • miss de la prada

   Ale teraz twoja kupa może się polizać 😅
   Oprócz przyspieszenia systemu i możliwości używania google maps i waze w Carplay mało nowych rzeczy, chyba że masz 10 lat.

 • Michał Chowaniec

  Może ktoś to przetlumaczyc na polski.. ? ios11 jest zainstalowany już na 81%, przy czym Android ma jedynie 6%. Apple zaczęło więc od prztyczka w nos dla Google’a. Satysfakcja z iOS 11 wynosi aż 95%.

 • Marcin

  Najgorsze WWDC ever

 • Maciej Bo

  Zieeew


reklama