, LG Newsy Play Telefony Xiaomi

LG Q7 w ofercie Play. Czy właśnie poznaliśmy polską cenę?

Fot. Play

Fot. Play

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wojciech Wilk

  Jak zajerestrować numer przez internet z sieci olej

 • Szalony Tadeusz

  W Plusie też pojawił się LG Q7 i tam w ofercie „bez umowy” kosztuje 1499 zł :), więc w „wolnej sprzedaży” będzie kosztował między 1399 zł – 1499 zł. Oczywiście skończy się na kwocie 1499 zł, co jest absurdem tak samo jak choćby cena Samsunga A6.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Z tego, co wiem na ten moment, 1499 złotych to właściwa cena 🙂
   Teraz tylko czekam na potwierdzenie, z jakim SoC będzie u nas sprzedawany LG Q7.

 • Alex

  Ciekawe jaka będzie w Play cena LG G7 ThinQ z TV w przedsprzedaży? Ktoś coś wie? Jakieś przecieki?

  • Gość

   TV to pewniak na nasz rynek? 😉 Nawet bym się nie zdziwił gdyby u nas dodawali jakieś słuchawki w ramach przedsprzedaży. W Komputroniku i X-Kom „wisi” za 3499 zł i nie widzę informacji o przedsprzedaży – może na dniach uzupełnią opisy. 🤔

   • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

    ,,W Play będzie to 43-calowy telewizor LG 43UK6300 (rynkowa wartość to ok. 2000 złotych), u innych dużych operatorów 24-calowy monitor LG 24MT49VF, a na wolnym rynku robot BB 9E”

    🙂

    • Gość

     Daamn. 😀 Chyba muszę zmienić dilera.

 • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

  Ile razy mogę Wam pisać na tym portalu, żebyście najpierw poznali ofertę danej sieci, a potem o niej trąbili? W PLAY NIE MA RAT. To jest zwiększenie abonamentu o daną kwotę, a nie RATA! Skumacie to w końcu czy to takie cholernie trudne?
  Mało tego, każdy kto przenosi numer z innej sieci, dostaje 10 zł rabatu!

  Masakra.

  A ceny za Q7 to tak, jakieś za wysokie w tym Playu oO

  • Parrot Max

   A jakie to ma znaczenie? Może to być nawet dopłata do luksusu. Na jedno wychodzi. Zdzierstwo i tyle.

   • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

    Różnica jest ogromna, bo osoba, która w T-Mo, Orange czy Plusie przedłuża umowę na przykład 6 miesięcy przed końcem umowy, nadal będzie płacił starą ratę, bo rata jest na OSOBNEJ umowie. W Playu nie ma raty tylko całość to abonament, więc jeśli przedłużę sobie umowę na 6 miesięcy przed końcem, cała kwota zamieni się na nową – nie będę płacił podwójnie.

    Dodatkowo, w T-Mo i w Plusie dopóki nie spłacisz rat, mogą Ci zablokować zdalnie telefon za niezapłacone rachunki. W Playu nie ma rat, wiec dopóki ich nie ma, nigdy tak nie będzie.

    • Piotr Zet

     Nie wprowadzaj w błąd. Nie wiem jak jest u innych ale w tmobile przy przedłużaniu umowy anulują ci stare raty i już ich nie płacisz. Po za tym kolega ma rację że nie ma to znaczenia bo i tak nie możesz wcześniej zakończyć umowy. Przykład przedłużysz na 6 miesięcy przed końcem to daje 31 miesięcy łącznie bo w play na przedłużenie jest min 25 miesięcy. Również nie prawdą jest to że nie mogą nałożyć ci blokady telefonu. Telefon do czasu zakończenia umowy może być zapisany jako własność play.

     • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

      Ale akurat w Playu tak nie jest, że blokują. Telefon jest własnością klienta zaraz po zakupie.

      Oczywiście, że nie skraca się umowa jak przedłużysz przed końcem, to normalne. Ale laczna kwota zamienia się na nową łączną kwotę. Nie zostaje żadna rata z poprzedniego zobowiazania, bo nie ma rat. Co do T-Mo to muszę sprawdzić to co mowisz, to ważna informacja, że anulują ratę.

   • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

    Ma ogromne znaczenie dla biznesowego klienta – obojetnie jaki weźmie telefon, sumę miesięczną wrzuca w koszty co miesiąc. Przy osobnej racie, ma niski abonament telefoniczny do wrzucenia w koszty co miesiąc, a koszt telefonu wrzuca się raz na początku.

  • Paweł Gajkowski

   Doskonale wiem, jak przedstawia się oferta poszczególnych operatorów i jakimi rządzą się prawami. Prawda jest jednak taka, że skoro operator nic nie dorzuca, a podnosi opłatę miesięczną, to znaczy, że ukrywa koszty urządzenia w miesięcznym zobowiązaniu. A to już potocznie można nazwać ratą.

   • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

    Rata ma osobną umowę ratalną i jest to konkretna kwota za telefon rozbita na miesiace. W Playu czegoś takiego nie ma, więc to nie rata. Koniec kropka. Dopłata do telefonu, owszem, ale nie rata. I tak, jest to ukrycie ceny urządzenia, ale różnica jest ogromna, szczególnie dla klienta biznesowego.

 • Parrot Max

  Chyba zglupieli 😆😄

  • Gość

   Life’s Good. 😂

   • Alex

    Life’s goo… wno😂


reklama