, Newsy Samsung Tizen

Czyżby koniec Tizena od Samsunga był bliski?

Fot. Samsung/ Galaxy Gear 3

Fot. Samsung/ Galaxy Gear 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Nic Ci do tego

  I bardzo dobrze tizen znika, ja miałam gear S2 jak i S3 i od tego czasu nienawidzę tej firmie nieużytalna do sportu złe pomiary tętna czy odległości lub też brzuszków i przysiadów. Problemu z ciągłym wieszaniem się i do tego idioci w serwisie z Samsung brand, dobrze że był jeszcze ccs gdzie naprawili mi zegarek wymienając płytę główną i baterię, oczywiście pomiary dalej złe lecz przynajmniej tętno mierzy i się nie zacina na pół godziny. Choć od naprawy używam go tylko sporadycznie do sportu, na codzień wolę normalne zegarki. Nigdy nie wrócę do tych plastikowych zabawek z resztą jak i większość znajomych która także miała z tym styczność, także zrezygnowała z tego produktu, mieli takie same odczucia. Nieużyteczny gadżet z niekoniecznie przydatnymi powiadomieniami. Do sportu lepiej zakupić jakąś opaskę czy zegarek Garmin, a na codzień zegarek.

  • Rado

   Gear s 3 plastikowy ?? Co ma system Tizen do pomiarów tętna ?? Tizen się wiesza powiadasz…
   Gear s 3 ma metalową kopertę, pomiary w zegarkach z serii Gear są ok, a porównywałem je z pomiarami wykonanymi na profesjonalnych sprzętach (w prawie wszystkich wypadkach były takie same, a jeśli się różniły to minimalnie), Tizen się nie zacina. Pozdrawiam bajkopisarzu.

 • Aleksander Rapicki

  Szkoda, że odpuścili. Konkurencji nigdy za wiele. Na początku myślałem że Tizen ma jakieś szanse w walce z androidem i ios ale jak widać bez wsparcia developerów skończy tak samo jak windows mobile

 • lesheq

  Tizen jest na prawdę dobry. Używam go na Gear S3 zresztą poprzednie też miałem. Ma jednak zasadniczy minus. Brakuje mu aplikacji typowych na Androida . Moim zdaniem to jest kluczowy element, który powoduje że Samsung traci. Weźmy taki GPay, używam od niedawna bo mój bank dołączył i nieraz bym sobie zegarkiem zapłacił A tu lipa, Samsung Pay raczej nie wejdzie szybko o ile w ogóle, drugie to Hangauts , odpowiedzieć się da ,ale tylko na ostatnią wiadomość, brakuje mi właśnie tych podstawowych produktów Google.

  • Nic Ci do tego

   Uwielbiam fanów Samsunga jak i Apple.

   • lesheq

    Uwielbiam takie komentarze 😉 mega konstruktywne, każdy kupuje co lubi i „nic Ci do tego „

    • Nic Ci do tego

     Kupiłem i mam prawo oceniać według swoich doznań i nic Ci do tego. Nie będziesz mi wmawiał jak mam myśleć. Uwielbiam takie osoby.

     • lesheq

      Używam sprzętu Samsunga ale nie hejtuję innych użytkowników ani producentów. Niczego Ci nie wmawiam, w moim komentarzu tego nie było. Poza tym mozesz oceniać, ale nie mnie bo mnie nie znasz, ja sie do Twojej osoby nie odniosłem tylko do komentarza.

 • jotek44

  Tizen nie był pierwszą próbą wprowadzenia przez Samsunga własnego systemu mobilnego. W 2009 Koreańczycy zaprezentowali BADA OS, nieco później rozwinięty do wersji Bada 2. Ostatecznie jednak wstrzymali dalsze prace nad jego uaktualnianiem. Po kilku latach podjęli drugą próbę, ale najwyraźniej Tizen też nie ma racji bytu.

  • Aleksander Rapicki

   Wiesz dopóki nie zaczną go promować i rozwijac to oczywiście że ten system nie ma sensu. Powstało kilka msartfinow z tym systemem i to głównie na rynki rozwijające się z kiepska specyfikacja. Na dodatek ten system wygląda jak android. Jeśli ma się takie podejście to lepiej skasować projekt od razu. Jeśli chcą swój system to trzeba by się wyróżniał i zacząć go pakować też na smartfony z wyższej półki i na cały świecie a nie tylko na wybrane.


reklama