, Akcesoria Apple Smartfony

Tegoroczne iPhone’y naładujesz… szybciej

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
 • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

  Wolałbym ładować je rzadziej…

  • RS2_15237_THE_END

   Skoro rzadziej na ten moment się nie da, to wyjściem jest „szybciej”. Czyżby wreszcie po latach dotarło to do nich? Lepiej późno niż wcale.

   • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

    Słabe rozwiązanie problemu. Ludzie byliby bardziej zadowoleni z wydajniejszej baterii, niż szybkiego ładowania. BTW wszystko się zmienia – ekrany, design, dźwięk, a technologia wytwarzania ogniw jest od wielu lat taka sama. Dziwne to. Nie wierzę, że nie da się stworzyć nowych, pojemniejszych akumulatorów.

    • RS2_15237_THE_END

     Pewnie, że to lepsze byłoby rozwiązanie, ale nie wiem na jakim etapie w rozwoju są aktualnie. Gdyby to było takie proste, to myślę, że producenci telefonów dawno by to reklamowali jako przełom. Na ten moment jedynym wyjściem jest szybkie ładowanie, ładowanie telefonu przez 3 godziny to słabe rozwiązanie. Często rano wstaję i podłączam do ładowania nawet nie wnikając ile ma baterii, zanim się wyszukuję telefon naładowany :).

     • http://nowakowski.eu Rafał A. Nowakowski

      Ja myślę, że nowe rozwiązania są już (lub mogłyby być) w zasadzie na ukończeniu, tylko to o coś innego chodzi. Trzeba na przestarzałej technologii zarobić jak najwięcej się da, a po wprowadzeniu nowości odpowiednio podnieść cenę do góry.

    • maxprzemo

     Nie da się. To przecież nie tylko problem telefonów komórkowych. To też problem elektrycznych samochodów, elektronarzędzi, laptopów, sprzętu medycznego itd.


reklama