Jeden z top menedżerów Microsoftu – Brandon Watson – postanowił zmienić pracę i przejść do Amazona. W korporacji z Redmond był on odpowiedzialny za rozwój firmy, a zwłaszcza prace nad platformą Windows Phone. Tym samym potwierdziły się plotki, które już od jakiegoś czasu krążyły w Sieci. Czym Watsn będzie się zajmował w nowym miejscu pracy?
Były pracownik giganta z Redmond ma się zająć tworzeniem aplikacji dla Amazon Kindle. Microsoft potwierdził już informacje o utracie pracownika: Brandon wykonał ogromną pracę i życzymy mu powodzenia w nowej inicjatywie – tak brzmi oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie. Póki co nie wiadomo, kto zajmie miejsce Watsona w Microsofcie.
Całkiem niedawno o Watsonie zrobiło się głośno z powodu odpowiedzi, jakiej udzielił on Eldarowi Murtazinowi. Rosyjski bloger przekonywał, iż aplikacje stworzone dla platformy Windows Phone nie będą kompatybilne z mobilnym systemem operacyjnym Windows Phone 8. Watson poradził mu, by przejrzał prezentację przygotowaną na potrzeby konferencji MIX 2011, a wówczas dowie się, że każda stworzona już aplikacja dla WP będzie współpracować z kolejną wersją mobilnego OS Microsoftu. Jak widać, dla Watsona był to łabędzi śpiew w firmie – ciekawe, czy jego słowa znajdą pokrycie w rzeczywistości.
Źródło: Onliner
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…