, Android Newsy Nubia Telefony

Nubia Z18 pokazuje pazur. Konkurencja daleko w tyle

Nubia Z18/ fot. gizmochina

Nubia Z18/ fot. gizmochina

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kuballa070

  Nie rozumiem stwierdzenia „konkurencją daleko w tyle” niby jest różnica 14 tys pkt, ale procentowo jest to tylko różnica 5% , a więc jeśli auto A ma 100km a auto B ma 105km to rzeczywiście taka różnca?

  • Andrzej Andrez

   A jeśli auto A ma 1000 km a auto B ma 1050? To duża różnica czy nieduża? Mógłbym to skalować w nieskończoność, ale użyłem 1000 bo tyle przejeżdżam na baku. 50 km więcej to jakieś 2 dni dłużej bez tankowania. Dla mnie to dużo, bo nie cierpię tankowania. No i zawsze to parę groszy, które mógłby nie dostać np. Putin.

 • smartmaniak

  W polsce i tak nie wiele osób to kupi. Nubia z17s była sprzedawana za 1900zł co było ceną bardzo konkurencyjną jednak ilość błędów w systemie była zbyt duża a marka zbyt mało znana.

 • Alex

  Kirin 980 będzie najlepszym w historii procesorem mobilnym. Dotąd, aż nie wyjdzie jakiś nowy flagowy Snap. I będzie tak w kółko. Zastanawiam się tylko, kiedy ta wojenka na cyferki się skończy. Co człowiek jest w stanie jeszcze wymysleć aby „nasycić” rynek mobilny.

 • beaviss

  Bardzo dobry wynik w kategorii mem, i to on podkrecil wynik doj tej wartosci, reszta norma jak na 845 przystało, że niedługo nowy kirin 980 zamiecie ten wynik pod dywan, tak wiem i co z tego


reklama