, Newsy Samsung Smartfony

Samsung Galaxy S10 otrzyma to, co powinien mieć Galaxy Note 9

Samsung Galaxy S9+ / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy S9+ / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Samsung nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Dbałość o dobre imię marki to podstawowy czynnik w rywalizacji z konkurencją. Dlatego Koreańczycy nie starali się za wszelką cenę być pierwsi z niedopracowanym rozwiązaniem. I słusznie !!! Apple z tych samych powodów w ogóle zrezygnowało z wyścigu,, więc Samsung i tak będzie górą !

 • mentos

  Ja to tak czytam, że nawet Samsung nie jest w stanie jeszsze masowo produkować tego czytnika dlatego nie będzie go w Note 9 a dopiero w S10.
  A jak myślicie jaka bedzie cena S10, 1000$ przebije czy nie?

 • kanon7

  Tylko ze i tak 90% osób będzie pamiętał że masowo czytnik linii papilarnych w ekranu zastosował Samsung w Galaxy s10.
  Tak samo Apple i iphone X nie był pierwszy z notchem a przez to że masowo i tak znana marka to zastosowała to dla 90% kowalskich to właśnie Apple z iPhone’a X był pierwszym smartfonem z notchem.
  Tak samo Samsung będzie dla 90% użytkowników pionierem czytnika w ekranie.
  Bo garstka, margines użytkowników wie że są już smartfony z czytnikiem w ekranie innych marek.

  • Mistrzu

   To co jest na rynku to tylko pierwsze próby. Skaner taki jak w Vivo nie miałby szans w takim S9 czy Note9 bo w tej skali sprzedazy byłby za drogi/zbyt zawodny/niemozliwym byłoby dostarczenie takiej ilości sztuk. Ludzie masowo wymieniali by sprzęt co byłoby totalnie nieopłacalne. Do tego jest za wolny do używania na codzień o czym wie nawet Huawei bo zaimplementowalo drugi na pleckach w swoim Mate RS. Zrozumcie że wyprodukować kilka tysiecy Vivo a zrobic kilkadziesiąt milionów galaktycznych eSek to różnica.

  • Arek Urs Sieku

   Raczej samsung będzie pierwszym który wypuścił 100% działający skaner a nie do końca dopracowane jak vivo czy Huawei (w telefonie z porsche design)


reklama