, HTC Newsy

Ta firma tworzy świetne smartfony, a i tak jest na dnie – kilka słów o sytuacji HTC

Fot. HTC

Fot. HTC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Edmund

  Rynek się nasyca, wygra ten kto będzie na serio badał potrzeby konsumentów….

 • Edmund

  0001 słusznie napisał:”Ludzie kupują teraz średniaki, które są bardzo mocne.” Sam tak zrobiłem. Kiedyś kupowałem tylko flagowce Samsunga! Teraz abym kupił telefon za 4000 tysiące złotych, Samsung musi zbadać moje potrzeby, aby drogie urządzenie im odpowiadało! A co jest dla mnie ważne: duża bateria, minimum 5000 mAh. Mój telefon ma 5300 mAh. Duża przekątna ekranu: 6,0″-6,4″. Mój ma 6,4″. Radio FM itd. Flagowce Samsunga tego nie mają, więc mnie interesują. Telefony trzeba teraz produkować w wielu wariantach, tak jak samochody. Producenci telefonów jeszcze nie mają o tym zielonego pojęcia i się niczego nie uczą!

 • Walconen

  Dopóki nie będzie ich smartfonów w sklepach dopóty nie będzie sprzedaży.

 • Edmund

  „Jak widzicie, ceny flagowców HTC wcale nie są wyższe od tych, jakie życzą sobie za swoje produkty najwięksi konkurenci.”
  No właśnie!
  Chcą się ratować? Niech drastycznie obniżą cenę urządzeń! 50%-60%! Wszystkich! Drastycznie! Zrobi się wielki szum! Reklamę będą mieli za darmo! Ludzie masowo zaczną ich kupować. Firma będzie cieszyć się wielkim rozgłosem. Wielu pokocha ich produkt! Potem, stopniowo podniosą ceny swoich urządzeń. Jeśli nie znają taktyki ucieczki do przodu to cóż im może pomóc?

 • Tomek Kawa

  Trzymam kciuki za HTC. W tej chwili mam jeszcze One m9 i ciężko się z nim rozstać. Czekam na U12+, a jeżeli nie on to pewnie U11+. Mam sentyment do marki, szkoda , że nie docenianej.

 • 0001

  Jak już pisałem w poście niżej może szansą dla HTC jest droga Xiaomi. Jeśli większość ludzi kupuje średniaki które są teraz bardzo mocne to po co inwestować we flagowce które sprzedają się słabiej. To jest tak proste że nie trzeba nawet myśleć jednej minuty. Tylko Przypuszczam że w HTC pracują głupki podobnie jak w LG podobnie jak w Sony i mają rezultaty swoich pomysłów. Są na dnie.

 • kuballa070

  Przede wszystkim reklama tak sądzę , i brak konkretnych modeli z niskiej i średniej półki, najbardziej rozchwytywane są średniaki i budżetówce i w ta półkę bym uderzał. Moim zdaniem średnia wyższa półka ma dość mało konkretnych urządzeń zasługujących na swoją cenę , snap 660 z dobra baterie i z 6gb ram mogłoby serio dużo zamieszać oczywiście w rozsądnej cenie !

 • pilon2

  A ja uważam że tu nie rozchodzi się wcale o flagowe modele. Starczy że HTC zwiększy dostępność swoich modeli i jako by to poszło. Problemem jest brak średniaków i budżetowców. HTC musi rozpocząć walkę w tym segmencie.

 • Krzysztof

  A ja uważam, że problemem HTC są właśnie wysokie ceny. Każda rozsądna firma, kiedy widzi że jej produkt nie schodzi, obniża ceny żeby zachęcić do zakupu. Zresztą ceny flagowców od LG bardzo szybko weryfikuje rynek. A gdyby HTC U12+ wystartował z poziomu powiedzmy 2500 zł może ludzie by zobaczyli, że mają to samo co w Samsungu za niższą kwotę, a do tego nie jest to jakaś tam firma-krzak z Chin.

 • Krzysztofsf

  Baterie w dostepnym modelu maja do bani – malutkie. Czasy pracy na bateriach wg tabeli gsmarena rowniez bardzo zle.

  • lolokch

   Właśnie według tabel, bo w rzeczywistości u11 trzyma bardzo dobrze tak jak i u11 plus

   • Krzysztofsf

    Ja bym nie zaryzykowal

    • lolokch

     A co tu ryzykować? Zobacz opinię użytkowników o baterii to wyjdzie, że bardzo dobrze trzyma.

     • Krzysztofsf

      Zobaczyć to ja bym zobaczył chętnie testy porównawcze z kilkoma innymi modelami , w jakiej kolejności baterie im padają.


reklama